אין כמו שינה עמוקה ונעימה כאשר המצעים נוחים לכם. SOHAM מציעים מצעים תוצרת כחול-לבן במבצע מפתה. כתבה: רונית קיטאי

לראשונה בישראל: מדיניות החלפות מהפכנית: כל המוצרים של 'סוהם' מגיעים עם התחייבות לשביעות רצונכם . בחברה כל כך בטוחים באיכות שלהם ובעובדה שתהיו מרוצים מאוד, לכן הם נוקטים במדיניות החזרה אם לא תהיו מרוצים מהמוצר

פורסם ב: 03/09/2020 16:14

מצעי SOHAM. צילום: יח'צ
SOHAM (סוהם) מביאה לישראל את המהפכה הצרכנית האינטרנטית בתחום הטקסטיל לבית, עם מוצרים מהאיכות הגבוהה ביותר במחירים ברי השגה: מצעי סאטן ופרקל במגוון צבעים וסגנונות עדכניים. אתם יכולים לגלוש באינטרנט לאתר של SOHAM , לבחור את מה שהכי מתאים לכם ולהפוך את חדר השינה למקום שנעים לכם להגיע אליו כדי לישון ברוגע.

מהו היתרון של המצעים מבית 'סוהם'?

הם עשויים מכותנה סרוקה מזן פימה, בצפיפות גבוהה במיוחד. לדוגמא, מצעי סאטן: עשויים מ-100% כותנה מזן פימה, בעלת סיבים ארוכים, צפיפות חוטים של 500 לאינץ', עם שמונה אופציות לצבעים ושש אופציות לגדלי מזרן, תוצרת ישראל. החל מ-299 שקלים לסט שלם.

מצעים באריגת פרקל: עשויים מ- 100% כותנה מזן פימה בעלת סיבים ארוכים, צפיפות 270 לאינץ', עם חמישה סגנונות וצבעים ושבע אופציות לגדלי מזרן, תוצרת ישראל. החל מ-219 ש'ח לסט שלם.להשיג באתר סוהם:

www.soham.co.il


כפי שכבר הזכרנו הרי שמדיניות החזרות שמאפשרת לצרכנים להיות בטוחים לחלוטין במוצר שקנו. הם מקבלים תקופת ניסיון של 90 ימים בכל רכישה, ואם אינם מרוצים מהמוצר מכל סיבה שהיא, ייאספו שליחי חברה את המוצר ללא כל תשלום, והתמורה המלאה ששילמתם תמורת הקנייה תוחזר לכם, או שהמוצר יוחלף במוצר אחר, כך הם מצהירים בפנינו.

המצעים של SOHAM מיוצרים בישראל ובזכות מודל פעולה אינטרנטי יעיל והקירבה למפעל, 'סוהם' יכולה להציע בישראל מצעים ברמה הגבוהה ביותר, כזו שהיתה עד עכשיו שמורה בעיקר לייצוא לארה'ב ואירופה, ובמחירים נוחים, המקבילים או אף נמוכים ממחירם של מצעים מאיכות נמוכה יותר, המיובאים מסין או הודו.

מהחברה מסבירים לנו: בארץ הגובה המקובל לסדינים הוא 30 ס'מ, שמתאים למזרנים עד גובה 28 ס'מ.
'סוהם' מציעה אפשרות לרכישת מצעים בגובה 38 ס'מ, שמתאימים למזרנים עבים או למי שמשתמש בשכבת נוחות מעל המזרן. מצעים במידה 140/190.

הסטדנדרט לסדין זוגי בארץ הוא 160/200. סוהם מציעה גם מצעים התפורים עבור מזרנים במידה 140/190, שהיא מידת המזרן הפופולרית ביותר בישראל. לידיעתכם סדין במידה הנכונה מונח בצורה נאה ותר על המזרן מאשר סדין גדול מדי וגם עולה פחות.

שאלות ותשובות אודות המצעים של SOHAM – סוהם:

מהי משמעותה של המילה "יד" בעולם הטקסטיל?

המונח הוא אולי לא מוכר, אבל הוא המשמעותי מכולם: המונח 'יד' מתייחס לתחושה שנחווית כשנוגעים בבד בפעם הראשונה. כל הנתונים הטכניים וכל המומחיות הייחודית של היצרן מתכנסים למונח זה.

מה ההבדל בין סאטן לפרקל?

סאטן ופרקל הם סוגי אריגה שונים. פרקל היא אריגת שתי וערב קלאסית בצפיפות חוטים גבוהה יחסית.
מצעי פרקל מאווררים מאוד ומצטיינים בעמידות יוצאת דופן. התחושה במגע היא של פריכות קרירה, מצעים אלה מתאימים לאקלים הישראלי .


סאטן היא אריגה שבה החוט מושחל מעל לארבעה חוטים בכל פעם. אריגת הסאטן בעלת פני שטח רחבים ואחידים יותר, מה שמוסיף לבד רכות וברק טבעי. בזכות האריגה, ניתן גם להגיע לצפיפות חוטים גבוהה יותר מאשר באריגת פרקל, מה שמוסיף מאוד למגע המשי החלק של בדי סאטן.

מה החשיבות של צפיפות החוטים?

ככל שהחוטים שמשמשים לאריגת הבד דקים יותר, כך צפיפות החוטים עולה, והמגע של הבד נהיה מעודן וחלק יותר. רק חוטים הנטווים מהכותנה המשובחת ביותר, בעלת סיבים ארוכים במיוחד, יכולים להגיע לצפיפות חוטים גבוהה. לכן, צפיפות החוטים מהווה אינדיקציה גם למגע הצפוי מהבד, וגם לאיכות הכותנה ממנו נטווה.

מהי כותנה מצרית, או כותנה מזן פימה?

כותנה מצרית היא כינוי שגור (אם כי מטעה) לכותנה מזן מיוחד בעל סיבים ארוכים במיוחד, הידוע גם ככותנה מזן פימה, כותנה ארוכת סיבים (extra-long staple ELS), ובארה'ב - סופימה.


זן תובעני זה של כותנה קשה ויקר לגידול (לכן מחירו לרוב כפול או יותר מכותנה רגילה), אך הוא נותן תמורה בדמות סיבים ארוכים ורכים במיוחד.מקורו ביבשת אמריקה, שם טופח והושבח במשך עידנים, אך הוא זכה לכינוי 'כותנה מצרית' לאחר שהובא למצרים לפני כמאתיים שנים, גודל שם בהצלחה רבה וייוצא לכל העולם.

בשונה מבדים מעודנים אחרים, בדים העשויים מכותנת פימה ניתנים לכביסה במכונה, וגם כמעט חסינים להיווצרות כדורי סיבים, שנוטים להופיע על פני בדי כותנה אחרים אחרי קרוב לעשר כביסות במכונה. בזכות הסיבים הארוכים, בבדי כותנת פימה לא נוצרת התכדררות סיבים זו, כך מצעים מכותנת פימה נהנים מאריכות ימים יוצאת דופן, בנוסף לרכות והברק הייחודי שלהם.הסיבים הארוכים גם משפרים את זרימת האוויר ויוצרים סביבת שינה מאווררת ומוליכת לחות.

מהי כותנה סרוקה?

בדי כותנה עוברים תהליכי אשפרה רבים לפני שהם הופכים למצעים נעימים .אחד מהם הוא הסירוק. בתהליך זה מסרקים את סיבי הכותנה עם מסרקי ברזל על מנת להוציא פגמים או אי-אחידויות.

כל המצעים של סוהם, ללא יוצא מהכלל, עשויים מכותנה סרוקה מזן פימה, בצפיפות גבוהה במיוחד ומכאן סוד הצלחתם.

להשיג באתר סוהם:

www.soham.co.il
סט מצעי SOHAM החל מ-299 ש'ח.צילום: יח'צ

לירון. מצעי סוהם. צילום: יח'צ

פנינה יונה . מצעי 'סוהם'. צילום: יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   חלפה שנה וחג סוכות שוב כאן וכך גם המכירה...
*   לראשונה: הקעקועים של 'שירנקה' היא שירן...
*   איזה שידרוג לבישום האויר. את החידוש...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים