הַמִּפְלֶצֶת שֶׁל אִיתָמָר מאת טל מלר. איורים: עוזי בנימין. הוצאת 'אופיר ביכורים'

המפלצת של איתמר הוא ספרו הראשון של טל מלר, הייטקיסט ויזם סטארטאפ שכתב את הספר העוסק בהתמודדות עם פחדים של איתמר המפחד ממפלצת הנמצאת בארון. טל מספר שכתב את הספר אחרי מלחמת לבנון השנייה בעקבות חוויות שעבר במלחמת לבנון השנייה כדי לא לשכוח

פורסם ב: 31/08/2020 16:04

המפלצת של איתמר מאת טל מלר. איורים: עוזי בנימין. הוצאת 'אופיר ביכורים'
דרך הסיפור של איתמר שרדוף פחדים ובכל לילה לפני שהוא הולך לישון מפחידה אותו מפלצת בארון. כך משתף טל מלר את קוראיו עם המפלצת כדי לשחרר את הילדים מהפחדים. באמצעות יכולת אילתור ופתרון-בעיות הוא מביא את המפלצת המתוסכלת מהפחדת האנשים לעיסוק כדחליל להפחיד ציפורים, וכך ממנה כולם היו מרוצים.

הספר כתוב בגובה העיניים, קולח ונעים לקריאה. הספר נפתח במשפט 'צייר כך שציורך יהיה תמיד פתח אל העולם' (לאונרדו דה וינצ'י), ועל כך מוסיף טל: 'לאונרדו דה וינצ'י תמיד היה הדמות האהובה עליי בהיסטוריה, אני נורא מתחבר לזה שהוא היה טוב בהמון תחומים, ומאמין שהחיבור בין יצירתיות לחשיבה לוגית עוזר לשניהם ומפתח יכולות חדשות.

בימים אלה, לאחר מספר שנים במהלכם טל מלר עבד כשכיר הוא בחר להקים סטארטאפ, ולקיים הלכה למעשה את היכולת להתגבר על הפחד מהלא-נודע, ולצאת לדרך עצמאית ויזמית ומספר כי השילוב בין יצירתיות ולוגיקה, בין החומר והנפש, והרוח היזמית הם בין הערכים המובילים את החברה הישראלית לכזו שמובילה בעולם הסטארטאפים, ובין היתר, זה המסר העובר בספרו. הספר הנמכר בכריכה קשה מנוקד אך אינו ממוספר. 45 ש'ח.הספר 'המפלצת של איתמר' נמכר בחנויות הספרים המובחרות או באתר האינטרנט של ההוצאה בכתובת :


www.ofir.org.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'פריחה מאוחרת - שבילים מדברים לנו'...
*   'טלטלה' ספר חושפני -אישי עד כאב מאת...
*   תכף נשוב' מאת אביב משל ז'ל. איורים:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים