מותג האופנה Adika הרחיב את נבחרת הפרזנטוריות שלו. כתבה: אורית אשכנזי ברנס. צילום: ליאור קטון, עדיקה

מותג האופנה Adika הרחיב את נבחרת הפרזנטוריות והשחקנית המובילה נאיה פדרמן תצטרף לפרזנטורית של מותג האופנה הדוגמנית הבינלאומית וכוכבת הרשת מאיה קיי, שממשיכה לשנה נוספת. השתיים יככבו בקמפיין החדש של קולקציית סתיו חורף 2020-2021

פורסם ב: 30/08/2020 11:24

נאיה פדרמן .צילום: ליאור קסון
הדוגמנית הישראלית - בינלאומית מאיה קיי שמובילה את המותג בשנה האחרונה, נבחרה לפרזנטורית זו השנה השנייה. אליה מצטרפת השחקנית המצליחה נאיה פדרמן, שנבחרה לפרזנטורית של המותג וקוטפת את הקמפיין החדש. נאיה פדרמן ומאיה קיי יככבו זו לצד זו בקמפיין של המותג לעונת סתיו חורף 2020-2021.

לדברי רועי הסל מנכ'ל Adika: 'אנו מברכים על הצטרפותה של נאיה פדרמן למשפחת Adika - מותג האופנה המוביל בישראל. נאיה היא שחקנית מוערכת ופעילה חברתית ומביאה עימה ערכים שחשובים למותג. נאיה מצטרפת אל מאיה קיי שמובילה את המותג בשנה האחרונה. שתיהן דמויות מוכרות ואהובות, שמשדרות הזדהות, אופנתיות וסטייל ייחודי, ומשקפות עבורנו מראה לערכי המותג בהם מקצועיות, עשייה והצלחה, ולכן הבחירה בהן כצוות היא טבעית'.

מאיה קיי, בת ה-18 היא דוגמנית ישראלית בינלאומית שחיה על הקו תל אביב – לונדון. מאיה תתגייס בסוף השנה לצה'ל ולמי שלא יודע הרי שלכוכבת הרשת K157 עוקבים באינסטגרם ו-K119 עוקבים בטיק טוק.

נאיה פדרמן, בת ה-19, נחשבת לאחת השחקניות הישראליות הצעירות המוערכות ואחת ההבטחות הגדולות של עולם הבידור, עם רזומה עשיר בקריירת משחק, בסרטים וסדרות בהם השתתפה כבר בגיל 8. בין תפקידיה: השתתפות בסדרה "ספיידרס" שמיועדת לשידור בכ-170 מדינות בעולם, תפקיד בסדרת הנוער המצליחה "הכפולה", "לצבי יש בעיה", "זה לא הגיל", תפקיד ראשי בשלוש עונות של הסדרה "בית הכלבים", תפקידים ראשיים בסרטי הנוער המצליחים "גויאבות", "ג'סטה", "עד הקצה – ג'סטה 2" ועוד. נאיה מתחזקת עמוד עם למעלה מ-K170 עוקבים באינסטגרם.

לדברי נאיה פדרמן: 'אני שמחה ומתרגשת להצטרף למשפחת Adika. החיבור של עולם האופנה, הלייף סטייל והמשחק הוא חיבור טבעי עבורי, ואני מאמינה ששיתוף הפעולה ביננו יהיה פורה במיוחד'.

אומרת מאיה קיי: 'אני מתרגשת על הבחירה בי כפרזנטורית זו השנה השנייה, ומצפה להמשך העבודה המשותפת שלנו. זו גאווה להיות הפנים של חברת אופנה ישראלית מובילה, והחיבור של עולמות הרשתות החברתיות, יחד עם אופנה וטרנדים וקהל צעיר ובועט, ישקפו את המשך הפעולה הפורה בינינו גם בעונה הקרובה'.
מאיה קיי .צילום: עדיקה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   אליאנה תדהר חזרה לפיג׳מה בצילומי...
*   אתמול בערב השיק ישראל אוגלבו דגמים...
*   שלמור שטרוזמן בדגם של המעצבת אליזבת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים