חדש 'מסנו מדיק' מגבונים היגייניים לניקוי הידיים עם 70% אלכוהול. כתבה: טלי רוזן. צילום: 'סנו מדיק'

מארז מגבונים היגייניים ובו 20 אריזות אישיות לנשיאה קלה ולשימוש בזמינות גבוהה הושק ע'י 'סנו מדיק' לצורך שמירה על היגיינת הידיים, ללא צורך בשטיפה

פורסם ב: 17/08/2020 14:56

מגבוני אלכוהול 70 אחוז מבית 'סנו מדיק'. צילום: 'סנו מדיק'
המגבונים ארוזים באריזות אישיות קומפקטיות, מאפשרים נשיאה קלה ונוחה לשימוש זמין בכל מקום ובכל מצב.מגבונים היגייניים של סנו מדיק הם ללא פרבנים ומועשרים בלחות, פרו ויטמין B5 ואלוורה, ומבושמים בניחוח עדין.

בחיי היום יום כולם מוקפים בחיידקים רבים ולכן שטיפת הידיים חשובה והכרחית בבית, בעבודה וברחוב ובמיוחד לפני אכילה, לאחר מגע עם בעלי חיים, ביקור בשירותים ובמקומות נוספים (סופרמרקט, גן השעשועים, קופת החולים ועוד). מניעה של העברת מחלות ושגשוגם של מיליוני חיידקים באוויר ובידיים מתאפשרת על ידי שמירה מירבית של היגיינה וחיטוי חוזר של הידיים.

מוצרי 'סנו מדיק' מעניקים את הפתרון המושלם לצורך בחיטוי ללא שטיפה ושמירה על היגיינה גם כאשר אין בנמצא מים וסבון. שימוש קבוע במוצרי סנו מדיק מעניק פתרון יעיל וקל לשמירה על היגיינה יום יומית. מגבוני האלכוהול האישיים מצטרפים למוצרי הג'ל אלכוהולי של סנו מדיק:

ג'ל בתוספת אלוורה בניחוח ליים (300 מ"ל). ג'ל בתוספת אלוורה בניחוח ליים (100 מ"ל). ג'ל בתוספת ויטמין E ו- C בניחוח פרחוני עדין (100 מ"ל) . ג'ל בתוספת ויטמין A ו- E בניחוח בריזה מרענן (100 מ"ל). ג'ל אלוורה (29 מ"ל) בשילוב מתלה סיליקון נוח במגוון עיצובים עליזים: זברה, כדורסל, קטנוע, קואלה וגלידה.

מחיר לאריזה ובה 20 יחידות מגבונים באריזה אישית: 9-12.90 ש'ח (לפי אתר פרייסס).להשיג ברשתות השיווק והפארם.

www.sano.co.il

www.facebook.com/sano.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   רשת ג'מבו סטוק חתמה עם קבוצת BIG מרכזי...
*   חברת 'אחוה' השיקה מוצר חדש בסדרת ממרחי...
*   'משומשו' השיקה גבינה טבעונית חדשה:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים