איך להכניס הומור ליום-יום שלך מאת ירון בוני. הוצאת 'צמרת'. כתבה: רונית קיטאי

ירון בוני מזכיר לטובה את אדיר מילר, ישראל קטורזה ומספר על אמנים לצדם הופיע במועדון 'דומינוס גרוס' ועוד

פורסם ב: 13/08/2020 11:41

איך להכניס הומור ליום יום שלך מאת ירון בוני. הוצאת 'צמרת'
ירון בוני לא מוכר אולי כמו זה של הסטנדאפיסטים שהופיעו באותו מועדון בו עלה גם הוא על הבמה.מזה שנים, אך הוא גם כותב חומרים לסטנד-אפיסטים ומלמד כיצד להכניס הומור לחיים.

הוא לא שוכח סטנדאפיסטים שפירגנו לו בתחילת דרכו על הבמה. בספרו האוטוביוגרפי בו הוא חושף פחדים והצלחות זה לצד זה. ירון בוני מספר על עולם התקשורת, הבסיס להומור ומהיכן הוא מביא רעיונות לסטנד-אפ. מדוע חשוב לשלב הומור בהראות ובהופעות מול קהל,למה לא להפוך את ההרצאה שלך למופע סטנד-אפ וגם מה משותף לאמנים המובילים בארץ ובעולם.

איך מתחילים לכתוב ספר שעוסק בהומור? לא מספיק לפתוח בבדיחה. צריך למצוא בדיחה שמתאימה לכם ולכן גם חומרים שהוא מכין לאירוע מסויים הוא מתאים לקהל היעד שלו, לא בטרם ערך היכרות עם ההנהלה והעומדים מאחוריו כדי שהחומר יהיה אותנטי ומשעשע.מאחורי ירון בוני יש 17 שנות ניסיון בתחום ההומור ובעולם הסטנדאפ, ככותב וכמי שמופיע בעצמו.

ירון בוני מספק לקהל היעד שלו בספרו ,טכניקות וכלים של סטנדאפיסטים מקצועיים לצורך כתיבה קומית, הופעה מול קהל ושדרוג ההומור שלהם בחיי היום-יום ועל הבמה.

בין אלה שלצדם הופיע במועדון 'דומינוס גרוס' היו בין היתר גם עדי אשכנזי, בני ברוכים, אבי אטינגר, אלון נהרי, שחר אינבינדר, אדיר מילר, ישראל קטורזה ועוד. בני ברוכים מוזכר בתקופה האחרונה לא מעט, בעיקר בזכות השתתפותו ב'הישרדות' וגם עדי אשכנזי 'ראיינה' אותו ואת רעייתו בתוכניות שונות שלה. ירון בוני מספר הרבה על הצד האישי שלו, חושף את מה שקורה מאחורי הקלעים של עולם הסטנדאפ, שהקהל לא מודע לו ומנסה להעניק לכם גם כלים מקצועיים איך להופיע בצורה מוצלחת מול קהל וגם מספר מה קורה לאחר שהמסך יורד.

הספר מכיל 143 עמודים ומחירו 88 ש'ח. הוצאת 'צמרת'.


לאתר של ירון בוני הקליקו כאן:

www.yaronis.co.il
ירון בוני מחבר הספר איך להכניס הומור ליום יום שלך. הוצאת 'צמרת'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   מציירים במוזיאון מאת דודי שמאי. הוצאת...
*   'פריחה מאוחרת - שבילים מדברים לנו'...
*   'טלטלה' ספר חושפני -אישי עד כאב מאת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים