השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

רופאי 'כללית'הם בין הטובים בישראל ומי הבולטים ברשימת מצטייני מגזין 'פורבס? וגם ידיעות נוספות על רופאים ועובדים מצטיינים וכן טקס וירטואלי ברוח הקורונה

פורסם ב: 12/08/2020 17:19

לקוחות 'כללית' במחוז חיפה מטופלים בידי מיטב הרופאים. כך עולה מנוכחותם המרשימה של רבים מרופאי כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי ברשימת הרופאים הטובים בישראל בהתמחויות ותת התמחויות, כפי שהם מופיעים בדירוג פורבס.

המיוחד ב'כללית' באיזור חיפה וגליל מערבי הוא שחלק גדול מהמומחים במרפאות היועצות בקהילה הם רופאי בתי החולים, בעיקר בית חולים 'כרמל' מקבוצת כללית,כך השירות ניתן ברצף טיפולי על ידי אותו מומחה בבית החולים ובקהילה.

להלן רשימת המומחים מכללית בחיפה וגליל מערבי שנבחרו לככבב ברשימה היוקרתית לאחר שהומלצו על ידי עמיתיהם למקצוע.

פרופ' אבי שצ׳ופק מנהל היחידה האוטונוירולוגית במרכז רפואי 'לין' של 'כללית' ורופא בכיר במחלקת אף אוזן וגרון ב'כרמל' , ד'ר כהן -כרם רענן מנהל יחידת אף אוזן גרון ילדים בבי'ח 'כ'רמל' 'ויועץ במרכז לבריאות הילד של 'כללית' בסניף ארמון, חיפה.

פרופ׳ אילנה דואק יו'ר איגוד רופאי אף אוזן וגרון מנתחי ראש וצוואר בישראל ומנהלת מחלקות אף אף אוזן וגרון וניתוחי ראש וצוואר במרכזים הרפואיים 'כרמל' ו'לין'.

ד'ר יובל קאופמן מנהל המרכז הרב תחומי לטיפול באנדומטריוזיס, במרכזים הרפואיים 'כרמל' ו'לין'

ד'ר אלנברג יגאל גסטרואנטרולוג ילדים מנהל המרכז לבריאות הילד של 'כללית' בטירת כרמל ורופא בכיר במחלקת ילדים בבי'ח 'כרמל'.

ד'ר גלילי רונן מנהל היחידה לניתוחי חזה וריאות בבי'ח 'כרמל' ויועץ במרכז רפואי 'לין'.

פרופ׳ נתנאל צלניק מומחה בנוירולוגיה והתפתחות הילד בבי'ח 'כרמל' ובמרפאת פרונט בחיפה.

ד'ר לילך שמר מאיר מנהלת היחידת לנוירולוגית ילדים בבי'ח 'כרמל' ומנהלת מערך המכונים לנוירולוגיה והתפתחות הילד של 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי.

ד'ר אלינה מלמוד מומחית בעיניים ילדים ורופאה בכירה בבי'ח 'כרמל' ובמרכז בריאות הילד הילד 'לב הקריה'.

פרופ' יוחאי אדיר מנהל השירות המרחבי לטיפול במחלות ריאה בבי'ח 'כרמל' ובמלמ'ר של 'כללית'.

פרופ׳ פילר גיורא מנהל מחלקת ילדים בבי'ח 'כרמל' ומנהל מערך השינה של 'כללית' במחוז.

***

ירדנה חלף, מנהלת הסיעוד במרפאת כללית יוליוסבורגר בנוה שאנן בחיפה , קיבלה ממנכ'ל 'כללית' פרס הצטיינות בטקס וירטואלי ברוח הקורונה.


זה היה אירוע מרגש אך שונה מאד מהרגיל כי הוא נערך ללא קהל, נאומים ממושכים, כיבוד ובעיקר נשיקות וחיבוקים והכל בשל מגבלות הקורונה. בצורה זו קיבלה ירדנה חלף את פרס מנכ'ל 'כללית' פרופ' אהוד דודסון. הטקס נערך ב'זום' כשבחדר נוכחת רק נציגות מצומצמת של הנהלת 'כללית' במחוז, בניהולו של רונן נודלמן שהעניק לירדנה באופן אישי תעודת הוקרה מהודרת.

ההחלטה להעניק לירדנה את הפרס ניתנה עוד בעת שהיתה מנהלת הסיעוד במרפאת 'כללית' בקריית אליהו. בהמלצה לקבלת ההצטיינות צויין כי בתוך פרק זמן קצר מאז מאז החלה לשמש כמנהלת הסיעוד במרפאה, היא חוללה שינוי משמעותי והצליחה להפוך לציר מרכזי במרפאה.

היא משלבת בהצלחה דרישה לרמה מקצועית גבוהה עם אוירה נינוחה בקרב הצוות. בהכירה היטב את המטופלים, כולל הרקע והבעיות הסוציאליות שלהם, היא מתגייסת לעזור להם ולהפעיל את כל הגורמים לטובתם, הרבה מעבר לתחום הבריאות.

לאחרונה קודמה ירדנה חלף לנהל את הסיעוד במרפאה הגדולה ביותר בעיר. יוליוסבורגר בשכונת נוה שאנן.דרכה המקצועית של ירדנה ייחודית, כי במשך למעלה מעשור היתה בעלת תפקידי ניהול בכירים בבית חולים במרכז הארץ ואז החליטה על הסבה מקצועית ונרשמה ללמודי סיעוד. או כפי שהיא אומרת 'לא אני בחרתי בסיעוד הוא בחר בי'.
נוכח הישגיה המרשימים, לא רק שנבחרה כעובדת מצטיינת אלא אף נקבע כי היא הבולטת מכל מצטייני המחוז ועל כן הוענק לה פרס מנכ'ל ארצי.

***


בטקס שונה מתמיד העניקה הנהלת כללית במחוז חיפה וגליל מערבי פרסי הצטיינות
העובדים שהוכרזו כמצטייני כללית במחוז חיפה וגליל מערבי קיבלו באיחור מסויים, בשל סגר הקורונה, תעודות הוקרה בטקס חגיגי ובנוכחות מצומצמת של הנהלת כללית במחוז, בראשותו של רונן נודלמן והממונים הישירים. הפעם יחלקו עם בני המשפחה שלהם את האירוע רק בצילומים, אך כולם ציינו שהטקס היה בעבורם מרגש ואף מיוחד מתמיד.
מקבלי הפרס הם:


שרון קורונה - גאון, קלינאית תקשורת, אחראית תחום זה במערך התפתחות הילד של כללית במחוז ובמכון להתפתחות הילד נהריה.

בנימוקים לבחירתה צויין כי שרון, שמקפידה לשלב את התפקיד הניהולי שלה בהמשך לטיפול קליני, הינה אשת מקצוע המוערכת ברמה מחוזית וארצית על ידי כל מי שנמצא עמה בממשק עבודה. מתבלטת במסירותה ובמציאת פתרונות יצירתיים ומורכבים על מנת לתת מענה שירותי ומקצועי הולם.

עביר נאטור - רוקחת אחראית בבית מרקחת אבן סינא

עביר היא רוקחת מקצועית מאד, המצטיינת באמינותה וגישתה הרצינית למקצוע. מעניקה שירות אדיב וחייכני למטופלים וכן מסייעת רבות לחבריה בצוות המרפאה. בעלת ידע נרחב ומהווה משאב ידע וייעוץ לרוקחים אחרים במחוז ומהווה דוגמה לתפקוד איכותי בניהול בית מרקחת, כשהיא היא נוטלת על עצמה אחריות מלאה ובו בזמן משכילה להאציל סמכויות ומנהלת ביעילות, אך באוירה רגועה ונעימה.


שרונה חיימוביץ רכזת פרט ושכר רופאים במחלקת משאבי אנוש

ציבור לקוחותיה של שורנה הם רופאים דעתניים המצפים לקבל שירות מיטבי והם אשר המליצו על שרונה לקבלת הפרט, בהדגישם שהיא משלבת בהצלחה מקצועיות עם גישה אכפתית כלפי הפונים לעזרתה ודואגת שכל בעיה המובאת בפניה תבוא על פתרונה. מתבלטת ביחסי אנוש נפלאים ופועלת בראש גדול.

ד"ר סופיה נמירובסקי מומחית אף אוזן וגרון בקרית בריאות זבולון

מטופליה של ד'ר סופיה נמירובסקי יודעים מזמן שהם מקבלים ממנה טיפול מקצועי ושירות מעולה. בעלת תודעת שירות מפותחת, המשלבת בטיפול גילויי אכפתיות כנים כלפי המטופלים, בצד פעילות מקצועית איכותית בביצוע פעולות פולשנית וניתוחיות. אהודה מאד על מטופליה ועל שותפיה לצוות המחלקה.

צוות מרפאת כללית בבסמת טבעון בניהולו של ד'ר עלי עוואש, אהוד על המטופלים ומעבר לפעילות השגרתית במרפאה, יוזם פעילויות לקידום בריאות. מציג ציונים גבוהים באיכות רפואית ושביעות רצון לקוחות ובהתאם המטופלים מצביעים ברגליים. גם כאשר מוצעות להם חלופות שירות מקופות חולים אחרות, הם מעדיפים לקבל שירות איכותי באווירה משפחתית וייחודית במרפאה.
ירדנה חלף קיבלה פרס מצטיינת מנכ'ל בטקס מצטיינים. צילום: דוברות 'כללית'

פרופ' אבי שצופק. צילום: דוברות כללית

ד'ר אלינה מלמוד. צילום :דוברות כללית

רונן נודלמן, רן אהרון וסיגל בלישה עם שרונה חיימוביץ שקיבלה תעודת הצטיינות. צילום : דוד חורש דוברות 'כללית'

רונן נודלמן, רימונדא ניקולא וסיגל בלישה עם עביר נאטור שקיבלה תעודת הצטיינות. צילום: דוד חורש דוברות 'כללית'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   שיתוף פעולה יתקיים בין בי'ח בני ציון...
*   יום הפג הישראלי- ברמב'ם יש מחקר פורץ...
*   משרד הרווחה ו'יד שרה' במיזם משותף...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים