חברת הקוסמטיקה 'ביופור' תעלה בחודש הקרוב קמפיין חדש לחגים לאחר שבחרה בנשים עוצמתיות ומעצימות. כתבה: רונית קיטאי. צילום: עידן סבח

הנשים שנבחרו כמעצימות ומצליחות בתחומן הן ג. יפית (יפית גרינברג. ר.ק.), לירז צ'רכי, חלי ממן, ענת הראל, נאווה בוקר, השפית פותנה ג'אבר ,נועה ירון ואשלי בקשי

פורסם ב: 11/08/2020 10:29

מימין לשמאל פותנה ג'באר, אשלי בקשי, רונית שגב, ג. יפית. צילום: עידן סבח
תחת הסלוגן: 'נשים חולמות ומגשימות' יעלה בתקציב של קרוב לחצי מיליון ש'ח הקמפיין בו תככבנה שמונת הנבחרות. הפרסומאית ואשת העסקים ג. יפית, הזמרת והשחקנית לירז צ'רכי, גורו בתחום התזונה חלי ממן, מדריכת הכושר ענת הראל, הח'כית לשעבר נאווה בוקר, השפית פותנה ג'עבר, הסופרת נועה ירון ,וכוכבת הרשת אשלי בקשי.

אתמול הן נפגשו על סט הצילומים בסטודיו של אמיר יהל, וכל אחת מהן סיפרה על שגרת חייה.

השפית פותנה ג'אבר סיפרה שבימים אלו היא מנחה תוכניות בישול, סדנאות ויוזמת להנגשת המטבח הערבי האותנטי, בהזדמנות זו בירכה את כולן בשנה טובה ומתוקה ואמרה שהיא מאמינה בכוח נשי ומקווה שהשנה יהיו יותר נשים בשלטון.

נועה ירון עידכנה שבימים אלו היא מסכמת על סגירת מלון בטבריה לשלושה ימים שבו ישתתפו נשים בלבד ויתקיימו שם הרצאות, סדנאות, יוגה, אוכל טוב, הירגעות הגוף והנפש, שיעורי תורה, העצמה, ריקודים, שירים ורחצה בחוף מופרד. לדבריה : 'אנחנו צריכות לקחת את הזמן לעצמנו כי אף אחד לא ייתן לנו אותו. בזכות נשים עתיד העולם להיגאל , אמרו חז"ל. אנחנו מתקנות את העולם ואני תמיד שמחה לשתף פעולה היכן שיש חיבור לנשים'.

את ג. יפית הפתיעו על סט הצילומים עם עוגה חגיגית לרגל יום הולדתה ,מתנת 'ביופור' והיא שהתאריך המדוייק היה יום לפני כן, סיפרה כי בילתה עם משפחה וחברים בטבריה. לדבריה 'אני מאמינה בכוחן של נשים. הן מנהלות טובות, ויודעות לנתח דברים. אני שמחה לפרגן לכל סוג של העצמה. אני מאמינה שאם מישהו יודע משהו הוא צריך להעביר אותו הלאה'.

ענת הראל שחזרה היישר מחופשה עם הילדים בצפון הוסיפה 'המוטו שלי בחיים הוא גם כשיש אילוצים, האופציה לוותר לא קיימת. אנו מוצאות את הדרך הגמישה לא לוותר לעצמנו בכל תחום בחיים.

נאוה בוקר לקחה פסק זמן מההרצאות שהיא מעבירה על משבר כמנוע צמיחה והגיעה לסט הצילומים בו סיפרה כי היא מארגנת בימים אלו את צעדת הכרמל במלאת 10 שנים לאסון השריפה וההשתתפות בקמפיין, בין כל הנשים העוצמתיות האלו הוא סוג של רענון כייפי בשגרת חייה. 'אני שמחה על ההזדמנות שניתנה לי להראות את הצד האסרטיבי והחזק שלנו כנשים'.

חלי ממן אמרה: 'בגיל 47 אני מבינה שכל אישה חייבת לפנות זמן לעצמה, לטפח ולהתמיד בדברים שחשובים לה, למען עצמה לא רק למען האחר." ממן סיפרה כי היא כבר מחכה בקוצר רוח לחג הקרב ובא, בו היא מתכננת לארח את כל משפחתה המורחבת המונה קרוב לארבעים נפשות, פיצוי על חג הפסח שהיה מצומצם .'לארח זה הדבר שאני הכי אוהבת בעולם'. מלכה!

השחקנית והזמרת לירז צ'רכי, פרזנטורית חברת 'ביופור' סיפרה כי בחודש ספטמבר הקרוב ייצא הסינגל החדש בפרסית ובנובמבר 2020 גם אלבום שכולו שיתוף פעולה עם זמרת איראנית וכן אמנים מרחבי העולם.'אני מתכננת לעשות מסע הופעות ברחבי העולם עם מוזיקת עולם'.

ואשלי בקשי בעלת ערוץ הביוטי הגדול בישראל, שופטת בתוכנית הביוטירות ב-HOT סיפרה כי היא מתחילה השבוע לימודי תזונה רשמיים וכן פותחת קבוצות לליווי בתחום התזונה והזדרזה בסיום הצילומים לרוץ לפעילות עם ארבעת ילדיה.

מי שהצטרפה לצילומי הקמפיין באופן ספונטני היא המדענית רונית שגב, בעלת חברת הקוסמטיקה המדעית ביופור שהכוכבות לא וויתרו לה ואמרו: 'גם את מודל לחיקוי'. מייד הצוות המקצועי דאג שתצטלם לקמפיין שיעלה בקרוב. בסיום היום הארוך הרימה רונית שגב כוסית לחיים לשנה החדשה ואמרה: 'לחיי הנשים העוצמתיות והמצליחות, שהצלחתן קחת את החלום שלכן הכי רחוק שרק אפשר'. לפחות הן יצאו עם רווח נקי, ערכת טיפוח שהותאמה לה אישית. המדור קיבל ערכת טישו לנגב את הדמעות.

(זיוה וייס)
מימין לשמאל נאוה בוקר וחלי ממן .צילום : עידן סבח

לירז צ'רכי .צילום: עידן סבח

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   יבגניה בוגאטוב ובן זוגה ואבי בתה לזר...
*   לעורכת הדין שרין סולן יש הרבה סיבות...
*   רוית אסף זכתה לקבל קמפיין ענק ועושה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים