הפילנתרופ סילבן אדמס במפגש 'זום' בלעדי עם אוניברסיטת תל אביב. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות אוניברסיטת תל אביב

אוניברסיטת תל אביב יזמה מפגש מקוון ספורטיבי עם איש העסקים והפילנתרופ, סילבן אדמס, מייסד 'מכון אדמס לספורט' באוניברסיטה, מאמן נבחרת ישראל לשעבר, אברהם גרנט ומנג'ר בית'ר ירושלים ואחד מגדולי הכדורגלנים בישראל בכל הזמנים, יוסי בניון

פורסם ב: 06/08/2020 18:08

וובינר זום ספורט 6.8. צילום: דוברות אוניברסיטת תל אביב
סילבן אדמס: 'קבוצת רכיבת האופניים הישראלית Israel Start-Up Nation תשתתף לראשונה בתחרות הטור דה-פרנס היוקרתית'.

בשנים האחרונות אדמס היה אחראי על הגעתו לישראל של טורניר הגירו ד'איטליה 2018 לישראל, משחק הראווה בין נבחרות ארגנטינה ואורגוואי בהשתתפות כוכבי על כמו ליונל מסי ולואיס סוארס, וכן על מימון הופעתה של הזמרת מדונה באירוויזיון שהתקיים בישראל. בימים אלה סילבן אדמס מסמן את היעד הבא: 'להגיע לרמה הגבוהה ביותר בתחרות האופניים הבינלאומית הטור דה פרנס. קבוצת רכיבת האופניים בראשותי Israel Start-Up Nation תשתתף בשנה הקרובה לראשונה בתחרות הטור דה-פרנס היוקרתית ובקרוב יצטרף לקבוצה שלנו גם מי שנחשב ל'מסי' של הרכיבה, קריס פרום'.

אברהם גרנט ויוסי בניון סיפרו על ההבדלים בין הכדורגל הישראלי לאנגלי, הספרדי והגנאי, על התמודדותם עם הגזענות בקבוצותיהם בחו'ל ועל פגיעת משבר הקורונה בכדורגל הישראלי. במפגש המקוון השתתף גם פרופ' עמוס אלעד, סגן הנשיא לקשרי חוץ ופיתוח משאבים באוניברסיטת תל אביב. את המפגש והנחה העיתונאי, רפאל הוניגשטיין, כתב בכיר ב'אטלנטיק' ושדר BT sport.

בצילום המסך אתם יכולים לראו את משתתפי מפגש הוויבנר-זום. (בכיוון השעון) – הונגישטיין, אלעד, אדמס, גרנט ובניון.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   שרת התפוצות עומר ינקלביץ' ערכה היום...
*   הבלאק פריידי והסייבר מאנדי מתאחדים...
*   לשכת עורכי הדין קיימה ערב עיון להוקרת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים