למה? כובע! האמן שי טובול השיק תערוכת כובעים עם מאה כובעים מפורסמים בקניון עופר רמת אביב. כתבה: רונית קיטאי. צילום: שרית ששי

קניון עופר רמת אביב פתח את שעריו לתערוכה שתתקיים במשך שבועיים להנאת הקהל הרחב. שי טובול, שיוצר כובעים כבר 30 שנה חשף לראשונה בטקס פתיחת התערוכה את האוסף הפרטי שלו הכולל מעלה מ 100 כובעים ייחודיים, שנוצרו בעבודת יד עבור אירועים, מופעים ואמנים שונים בישראל. אוצרת התערוכה: גילי סיוון כהן

פורסם ב: 05/08/2020 11:36

מימין לשמאל גילי סיוון, דוד בן משה, שי טובול, צילום: שרית ששי
שי טובול עידכן את דוד בן משה - מנכל קניון עופר רמת אביב וסיפר לו כי לכל כובע סיפור והיסטוריה משלו, לדוגמא: כובע הנוצות של הזמרת ריטה הוא ממופע One שיצא לאור ב 2006, כובע המטבעות של הזמרת שרית חדד מהמחזר המוזיקאלי ווגאס שיצא לאור ב 2018, כובעים שעוצבו עבור תוכנית טלוויזיה הומוריסטית הנוכלות בכיכובם של יעל פוליאקוב ואילן פלד, כובעים של השחקנית אניה בוקשטיין מהצגות שונות, כובע כתר מלך שעוצב עבור תצוגת אופנה במוזיאון וויקטוריה&אלברט בלונדון, ועוד.

עוד אמר טובול על התערוכה: 'בשנים האחרונות הכובעים חזרו לאופנה, אחרי תקופה ארוכה שנעלמו וכיום הם פופולאריים והפכו לאקססוריז, כאמירה אופנתית. בעולם, יש תרבות של חבישת כובעים בשגרה כחיבור ישיר לסטייל וסגנון חיים ואף לאחרונה מעצבי העל העלו על המסלול דוגמניות עם כובעים בשלל פרשניות כמו: קנזו, דיור, ארמני, ועוד'.

בסיום הטקס, דקה לפני פתיחתו לקהל הרחב, הרימו האורחים כוס יין וטובול סיפר לדוד בן משה מנכ'ל קניון עופר רמת אביב, כי בימים אלה הוא במושא ומתן עם גלריה לעיצוב בפריז להציג את התערוכה למשך 60 ימים. כבוד ואפשר בהחלט להסיר את הכובע בפניו. לי יש בערך 100 כובעים לאחר שהעפתי 50 כובעים לטובת כל מי שרוצה, ומאחורי הכובעים אין שום סיפור חוץ מהעובדה שאני 'חולת כובעי קסקט'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הסגר מוביל לחיבורים שקודם אולי לא...
*   טקס ברית מילה מרגש נערך נערך במרכז...
*   קמפיין דיגיטלי לגיוס תרומות עבור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים