מתחברים להנקה: רמב'ם מציין את שבוע עידוד הנקה 2020. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

כבכל שנה, גם הפעם מציינים במערך ההיריון והלידה של רמב'ם את המודעות לנושא ההנקה בשלל אירועים ומגוון פעילויות שימשכו לאורך כל השבוע בפלטפורמות שונות.

פורסם ב: 04/08/2020 12:34

צילום: הקריה הרפואית רמב'ם
צילומי ניו-בורן, קמפיין הסברה, פינוקים, ייעוץ הנקה אונליין וסרטונים שנותנים הצצה אל מאחורי הקלעים של ייעוץ הנקה , כך חוגגים השבוע את עידוד ההנקה ברמב'ם.

השנה הוקדש שבוע עידוד הנקה לנושא החוסן וסגולות חלב האם כתורם למערכת החיסון של הילוד. כחלק מקידום הנושא, יועצות ההנקה של רמב"ם וצוות מערך ההריון והלידה של בית החולים יצאו בקמפיין הסברתי במחלקות השונות, כמו גם בניו מדיה של המרכז הרפואי עם סטיקרים, פליירים וחומרי הסברה המדברים על יתרונות חלב האם ומעודדים יולדות להנקה.

בפלטפורמות הניו מדיה של רמב'ם יופיעו לאורך כל השבוע סרטונים מושקעים המפרטים טיפים חשובים להנקה וכן סדרת סרטונים הומוריסטים המעניקים הצצה אל חייהן של יועצות ההנקה ברמב'ם. במקביל קושטו המחלקות, כראוי לחגיגות שבוע ההנקה, וכן צוותי המערך נושאים מדבקות לציון השבוע המיוחד על מדיהם.

היולדות הוזמנו להשתתף באירועי השבוע עם שני ימי צילום שאורגנו עבורן מראש ומאפשרים להן להנציח רגעים ראשונים עם הילודים במחלקה.
הן גם הוזמנו להשתתף בפורום ייעוץ הנקה אונליין, אשר יתקיים היום, יום ג', ה- 4.8, בשידור חי דרך עמודי הפייסבוק 'רמב'ם - הקריה הרפואית' ו'מחוברות - קהילת היולדות של רמב'ם', בהנחייתה של סברין רחייל, אחות מוסמכת ויועצת הנקה במחלקת ילודים של ביה"ח. המפגש המקוון פתוח לקהל הרחב ובמסגרתו רחייל תציג את נושא ההנקה, תעביר טיפים והדגמה, וכן תשיב על שאלות הגולשות בזמן אמת.

אירועי שבוע ההנקה ברמב'ם הופקו בשיתוף עם הנהלת המערך, מחלקת השיווק של בית החולים ומשרד היח'צ של רמב"ם. לטובת האירועים התגייסו גם גורמים שונים שתרמו מתנות לצוות יועצות ההנקה של רמב"ם ופרסים מפנקים עבור גולשות וחברות קהילת היולדות של רמב"ם בפייסבוק.

בין התורמים: חברת יפאורה, הצלמות זהבית דהן וליבי ליטבין, חברת ד'ר פישר, חברת ארדו, מוחמד שיח-חנות הפתעות, חברת מאמיקר, חברת לנסינו, חברת צ'יקו, חברת האגיס וחברת DNA.

צפו: זה מה שיועצות ההנקה של רמב"ם מספרות לילדים שלהן כשהם מתעניינים בעבודה שלהן :

https://youtu.be/2u06-_PvGds


להניק זה להעניק. הצטרפו אל שבוע ההנקה של רמב"ם ברשתות החברתיות שלהם:

פייסבוק רמב"ם:

https://www.facebook.com/RambamHCC/

פייסבוק מחוברות:
https://www.facebook.com/RambamConnected/
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   דיפלומטיה בימי הקורונה: שגרירי נפאל...
*   מדליית זהב לטנ'ק: טכנולוגיה נגד קורונה...
*   יום המודעות למניעת אלימות נגד נשים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים