עו'ד משה יונאי וחבריו ל 'רוטרי ישראל' הגיעו היום למפעל הטחינה 'אל ארז' של ג'וליה זהר כדי לעודד. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ד'ר סוהיר חורי

עו'ד משה יונאי עודד את חבריו לארגון 'רוטרי ישראל' להגיע כדי לתמוך בחברת 'רוטרי' נוף הגליל (לשעבר נצרת עילית. ר.ק.) התעשיינית ג'וליה זהר, הבעלים של טחינת 'אל ארז' שלא הפסיקה להתרגש. היו גם נגיד רוטרי המכהן ומי שיחליף אותו בשנה לאחר מכן ועוד

פורסם ב: 03/08/2020 22:49

עורך דין משה יונאי ואשת העסקים גו'ליה זהר בעלת טחינה 'אל ארז'. צילום: ד'ר סוהיר חורי
הגיעו היום למפעל שלה 'אל ארז' בפארק התעשיה שגיא 2000 שליד מגדל העמק נגיד רוטרי ישראל המכהן ד'ר נחום פרנקל, מי שיכהן כנגיד רוטרי ישראל בשנה הבאה עו'ד חיים קנת, עו'ד משה יונאי אשר כיהן כנגיד רוטרי ישראל לפני כ- 7 שנים ועמד בראש הארגון בישראל וחברים נוספים.

למי שלא יודע :'רוטרי' הינו ארגון עולמי של אנשי עסקים ופעילים קהילתיים הפועלים ב- 200 מדינות העולם. בישראל קיימים 60 מועדוני רוטרי ממעלות בצפון ועד אילת בדרום. אז לאחר שהסברנו על הארגון הרי שהחבורה המכובדת שהזכרנו הביאה לתעשיינית ג'וליה זהר חברת 'רוטרי נוף הגליל',תעודת הוקרה מיוחדת על פועלה , התמיכה בקהילה הערבית הלהט'בית בדרך של מימון קו מצוקה. את עו'ד משה יונאי וג'וליה זהר הנציחה חברת 'רוטרי נוף הגליל' ד'ר סוהיר חורי.

התעשיינית הנרגשת מהפירגון סיפרה לחברי 'רוטרי' על ההתמודדות שלה מול גילויי השנאה אשר קראו להחרים את הטחינה של המפעל, ומנגד על ההתרגשות שלה מקבלת תמיכה ועידוד, מה שהעלה את מכירות הטחינה 'אל ארז'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   יוני ציבלין החיפאי הוא מנהל תחום מכולות...
*   מה משתף עורך דין רני פינגרר החיפאי...
*   היכן נמצאת עכשיו עו'ד לימור מגן? כתבה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים