יו'ר מחוז צפון בלשכת עורכי הדין, עו'ד מוחמד נעאמנה, נבחר לכהן כנציג לשכת עורכי הדין בוועדה לבחירת שופטים

עו"ד מוחמד נעאמנה זכה ברוב של 26 קולות לעומת עורכי הדין דורון ברזילי ויצחק גורדון שקיבלו 12 ו-5 קולות בהתאמה. בנוסף לכך עו'ד נועם לאור נבחר לנציג הלשכה בוועדה לבחירת שופטים צבאיים.ראש לשכת עורכי הדין עו'ד אבי חימי בירך את עו'ד נעאמנה

פורסם ב: 29/07/2020 15:20

ראש לשכת עורכי הדין עו'ד אבי חימי עם עו'ד מוחמד נעאמנה ועו'ד נועם לאור. צילום: דוברות הלשכה
אתמול (שלישי) התקיימו הבחירות לנציגות לשכת עורכי הדין בוועדה למינוי שופטים והם נערכו בקרב 43 חברי המועצה הארצית של הלשכה, אשר מימשו את זכות בחירתם.


עו'ד אבי חימי ראש לשכת עורכי הדין: 'אני מאחל לעו'ד נעאמנה הצלחה רבה בתפקיד החשוב. אני סמוך ובטוח כי הוא ייצג נאמנה את הלשכה ויעניק את קולו בוועדה למועמדים המקצועיים ביותר והראויים ביותר לשיפוט, וכי לנגד עיניו יעמדו שיקולים מקצועיים וענייניים בלבד, לרבות חיזוק אמון הציבור במערכת המשפט. לשכת עורכי הדין תמשיך להשפיע בכל צומת מרכזי וחשוב ותייצג בכבוד את עשרות אלפי עורכות ועורכי הדין בישראל והציבור כולו'.

עו'ד מוחמד נעאמנה: 'אני מודה לחברי המועצה הארצית על התמיכה הרחבה בי ולראש הלשכה. אני מודע לכובד האחריות ואעשה כמיטב יכולתי לייצג נאמנה את ציבור עורכי הדין ואת הציבור כולו, לתרום לבחירת השופטים הראויים ביותר על סמך כישוריהם ותוך ייצוג הולם של כלל החברה הישראלית ולהגן על שלטון החוק ומערכת המשפט'.


עו'ד נועם לאור: 'אני נרגש ומאושר להיבחר כנציג לשכת עורכי הדין לוועדה למינוי שופטים צבאיים. תודה לחברי המועצה הארצית של הלשכה על האמון שנתנו בי. מבטיח לכם חבריי כי אבצע את תפקידי בחרדת קודש כשרק האינטרס הציבורי וצו מצפוני המה ינחוני'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   באמצע משבר הקורונה הצטרפו אורטל אולמן...
*   'הקריטריון האולטימטיבי לדמוקרטיה...
*   'בריאותם של עורכי הדין אינה הפקר. אם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים