משלחת חברי הנהלת מועדון רוטרי 'הוד הכרמל' הגיעה להנהלת בית החולים 'כרמל' כדי להעניק תרומה לבית החולים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

היה זה כאות הערכה על מאמצי צוותי הרפואה של בית החולים בתקופת הקורונה

פורסם ב: 20/07/2020 11:20

צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל
את התרומה בשם כל חברי מועדון רוטרי העניק למנהל ביה'ח 'כרמל' נשיא המועדון חיים גרשון שאמר: 'אני מבקש להעביר את הערכת חברי מועדון רוטרי 'הוד הכרמל' לכל עובדיו המסורים של בית החולים 'כרמל 'על העבודה הקשה בתקופת הקורונה, תקופה שלצערנו שעדיין לא נגמרה.

כולנו מלאי הערכה על הנתינה ללא גבולות של כל הצוותים הרפואיים, הרופאים האחיות עובדי המעבדה וכל אנשי הצוות שעבדו לילות כימים מתוך אהבת אדם אמיתית ודאגה כנה לבריאותם של כל תושבי חיפה והצפון'.


מנהל ביה'ח 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג הודה לנשיא רוטרי גרשון על התרומה: 'זכינו כמערכת בריאות להיחשף להתגייסות הציבורית עם הוקרה רבה לצוותים הרפואיים. קיבלנו המון חום והמון אהבה מעסקים וחברות רבות שהרגישו צורך להגיד לצוותים שלנו בכרמל תודה, וכולנו מודים לכם על כל ההערכה והתמיכה'. ד'ר גולדברג סקר בפני הנהלת רוטרי את היערכות בית החולים כרמל לקראת נגיף הקורונה על הצוותים ומחלקות ההתפרצות המוכנות לכל תרחיש בכל רגע.

רוֹטָרִי ישראל הוא חלק מארגון רוטרי הבינלאומי. המוגדר כארגון "א-פוליטי, של אנשי עסקים ומקצוע, פעילים ויזמים חברתיים הפועלים בקהילה". הארגון העולמי נוסד בארצות הברית בשנת 1905 וכיום מונה כ-1,200,000 חברי מועדון, המכונים "רוטריונים", מקרב 32,000 מועדונים ב־200 מדינות שונות. בישראל כ 60 מועדוני רוטרי הפזורים בעשרות ישובים בכל הארץ ומועדון רוטרי "הוד הכרמל " מונה עשרות חברים פעילים ומחוברים לקהילה.

מועדון רוטרי "הוד הכרמל" חוגג כמעט 30 שנות פעילות ענפה ותרומה לקהילה ובערב הגאלה השנתי גייס נשיא המועדון יחד עם כל חברי המועדון יותר מ -100 אלף ש'ח תרומות. ב'רוטרי' 100% מכספי התרומות חוזרים לקהילה וכל הארגון כולו מבוסס על 100% התנדבות.
הכספים שנאספו שימשו את רוטרי לאימוץ מעל 150 דרי רחוב דרך עיריית חיפה ומחלקת הרווחה וחלקם נתרם לטובת בתי החולים בהם בית החולים כרמל. יחד עם נשיא המועדון חיים גרשון הגיעו לאירוע בכרמל חברי הנהלת רוטרי, דני קרן מזכיר המועדון, מיכה וגמן יו'ר אפיק קהילה, דוד אפק הנשיא המיועד הבא של רוטרי הוד הכרמל, ויונה מזור חבר המועדון והמזכיר הארצי של מועדון רוטרי בישראל.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   שיתוף פעולה יתקיים בין בי'ח בני ציון...
*   יום הפג הישראלי- ברמב'ם יש מחקר פורץ...
*   משרד הרווחה ו'יד שרה' במיזם משותף...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים