'אם הציבור יקיים את ההנחיות אפשר לנצח את הקורונה', כך אמרו מנהלי שלושת בתי החולים של חיפה . צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

הדברים נאמרו במהלך פגישה שערכו היום עם ראש עיריית חיפה ד'ר עינת קליש רותם וצוותה.שלושת המנהלים ד'ר מיקי הלברטל (רמב'ם), ד'ר אוהד הוכמן (בני ציון) וד'ר אבי גולדברג (כרמל). הם העריכו בפגישה כי לא יימצא חיסון לקורונה בחודשים הקרובים ולכן יש להיערך להתמודדות עם הנגיף

פורסם ב: 15/07/2020 12:02

מנהלי שלושת בתי החולים בחיפה בפגישה עם ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם וצוותה. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
מנהלי בתי החולים ציינו לטובה שגם בגל השני חיפה נמצאת בתחתית רשימת הנדבקים, אבל הדגישו את הצורך להקפיד על הנחיות משרד הבריאות: מסכה, היגיינה ושמירה על מרחק.המנהלים שיבחו את החלטת ראש העיר לדחות את פסטיבל הסרטים ופסטיבל הצגות הילדים שתוכננו להיערך באוקטובר בחיפה.


ד'ר מיקי הלברטל: 'אם תהיה הענות של הציבור להנחיות הפשוטות נוכל לחיות עם הקורונה ולא נזדקק להגבלות מיוחדות או לסגר. בצפון הארץ עובדתית יש פחות נדבקים בקורונה וזה כנראה בזכות משמעת האוכלוסיה'.

ד'ר אוהד הוכמן: 'מי שזקוק לטיפול רפואי מכל סוג שהוא יכול להגיע לבתי החולים. כמעט ואין הידבקות בבתי החולים כי המטופלים והצוותים מקפידים על ההנחיות וזה מוכח ככלי יעיל בניצחון על הקורונה'.

מנהלי בתי החולים ביקשו את סיוע ראש העיר בהיערכות להקמה מחודשת של השמרטפיות לילדי העובדים במידה ויוטל סגר וראש העיר התחייבה לסייע בכל דרך על מנת להקל על עבודת בתי החולים. לבקשתה ,מנהלי בתי החולים ישתתפו מעת לעת בהערכות המצב שמקיימת עיריית חיפה על בסיס יומי.

( אלירן טל)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   הגימלאידה ה-15 Online יוצאת לדרך
*   חדר חזרות ואולפן הקלטות קהילתי יוקם...
*   נחנכה בשכונת קריית אליעזר בחיפה כיכר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים