יעקב ברודר יפרוש בקרוב מתפקידו כראש קהילת הדר בעקבות מינויו למנהל עמותת 'עמך' ישראל. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה, רונית קיטאי

תערוכת איורים בינלאומית נפתחה במתנ'ס הדר ברחוב ירושלים (לשעבר אולם 'ביתנו'. ר.ק.)ץ עיריית חיפה משדרגת את הפעילויות המתקיימות במרכז הקהילתי שברחוב בית'ר. ראש מערך הסייבר הלאומי התארח בלשכת ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם

פורסם ב: 13/07/2020 21:28

יעקב ברודר. צילום: רונית קיטאי
יעקב ברודר העומד בראש קהילת הדר מאז הקמתה בשנת 2005 ומילא את תפקידו באהבה ובמסירות רבה, הודיע על מינויו למנהל עמותת 'עמך' והחלטתו לסיים את תפקידו בעקבות כך, והודיע זאת לראש העיר חיפה.

יעקב ברודר, הודה לראש העיר חיפה על האמון והזכות שניתנה לו לשרת את תושבי העיר בכלל ותושבי הדר בפרט והוסיף כי יסיים את תפקידו בעוד שלושה חודשים במהלכם ישמח לעמוד לרשות כל אדם שימונה כמחליפו ולסייע בכניסתו לתפקיד החדש.

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם, הודתה ליעקב ברודר על עבודתו רבת השנים ואיחלה לו הצלחה בתפקידו החדש והחשוב לרווחת ניצולי השואה ובני הדור השני.

(רוני גרוסמן)


תערוכת איורים בינלאומית נפתחה במתנ'ס הדר. ראש עיריית חיפה ד'ר עינת קליש רותם וסגנה לזר קפלון, השתתפו אתמול (א') באירוע פתיחת התערוכה שתימשך עד לסוף חודש אוגוסט 2020. מוצגים בה 60 עבודות של 40 אמנים מהארץ ומ- 11 מדינות ברחבי העולם וביניהם : גרמניה, צ'כיה, הונגריה, ארה"ב, איטליה, רוסיה, אוקראינה ועוד.

בפתיחת התערוכה נכח קונסול רוסיה בחיפה איגור פפוב, אשר שיבח את עיריית חיפה על הצלחתה לקיים את התערוכה על אף משבר הקורונה. ראש עיריית חיפה ד'ר עינת קליש רותם, הודתה לאמנים המשתתפים בתערוכה וציינה כי היא 'שמחה מאוד על עצם קיומה של גלריה נוספת בעיר, המאפשרת לתת במה לאמנים מקומיים , דבר שאישית חשוב לי מאוד'.

בצילום נראים מימין לשמאל: קונסול רוסיה בחיפה, איגור פפוב, ראש עיריית חיפ ד'ר עינת קליש רותם וסגן ראש העיר לזר קפלון

( גיל מלר)בתום שנת הכנה מאומצת ולאחר אישור תקציבי, שניתן ע'י עיריית חיפה, יועברו כל הפעילויות שהתקיימו עד כה במבנה בית הספר, הישן והלא מונגש שברחוב בית'ר, למתחמי פעילות חדשים ומודרניים, בהם יתקיימו הפעילויות בתנאים ההולמים את הסטנדרטים של ימינו, לכל אחת מהפעילויות.

את המבנה הישן יחליפו כאמור מתחמים חדישים שנמצאו לאחר תהליך עבודה ארוך, אותו הובילה ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם.

חוגי ההעשרה במתמטיקה ובמוסיקה יעברו לכיתות לימוד חדשות ברחוב ירושלים במסגרת פעילות מתנ'ס הדר

קבוצת הווטרנים יזכו למתחם פעילות חדש לחלוטין ברחוב הרצל ויפעלו במסגרת 'הרשות לקליטת עלייה', בתוספת תקציבית, אותה אישרה ראשר העיר לטובת הווטרנים וניצולי השואה.

חוגי המחול יעברו לאולם חדש לחלוטין במבנה המוקם בסמוך לתיאטרון ובו יונח משטח פרקט המותאם למחול.

(רוני גרוסמן)ראש מערך הסייבר הלאומי, יגאל אונה, נפגש עם ראש עיריית חיפה ד'ר עינת קליש רותם, ממלא מקומה נחשון צוק ומנהל אגף הביטחון יאיר זילברמן. השיחה עסקה בהצעה להקים מערך סייבר מרכזי בחיפה שיתמקד בנושאים של עיר חכמה מוגנת סייבר, תחבורה ימית ותחומים נוספים.

ראש עיריית חיפה:'אני מברכת את ראש מרכז הסייבר וצוותו על הביקור היעיל והמרתק. אנחנו פועלים בשיתוף פעולה מלא אתם ועם משרד ראש הממשלה והם יודעים שכאן בחיפה יש להם שותפים רציניים. הנושא הטכנולוגי חשוב לי מאוד ואני מקווה שבקרוב מאוד יהיו כמה פרויקטים משמעותיים בתחום'.

( אלירן טל)
צילום ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

סיייבר בחיפה. יגאל אונה, ד'ר עינת קליש רותם, נחשון צוק. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   עמדת בדיקת קורונה תפתח במרכז הקונגרסים...
*   מועצת עיריית חיפה אישרה קרן סיוע לתושבים...
*   הודות לשיתוף פעולה בין עיריית חיפה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים