עו'ד סופי ספקטור חזרה לשדר כל מוצ'ש משעות הערב עד הלילה ברדיו צפון 104.5fm x. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דורון גולן

עו'ד סופי ספקטור משדרת בתוכנית 'פותחים שבוע' ביחד עם צביה זוגלובק.חוץ מזה סופי יודעת ליהנות מהחיים ואת הבוקר היא מתחילה בבית קפה הצמוד למשרדה ובערב עם כוס יין בפאב הסמוך לו, בטרם תחזור לביתה בכרמל המערבי בחיפה

פורסם ב: 13/07/2020 00:21

עורכת דין סופי ספקטור. צילום: דורון גולן
ליתר דיוק, תוכנית הרדיו בה היא משתתפת, משודרת החל מ 21:00 ועד 23:00 כל מוצ'ש, שם הן נותנות במה לנושאים חמים ומעניינים.

לאחרונה אירחו סופי ספקטור וצביה זוגלובק את מרכז הל'ב - המרכז לגירושין בשיתוף פעולה, גירושין בדרך אחרת. מיקס של גישור וגירושין בשיתוף פעולה.השבוע התארחה בתוכניתן עו'ד הולי שוורץ סגן אלוף במילואים העוסקת בדיני צבא ולדבריה 'היא סיפרה 'על צבא אחר שאנחנו ההורים לא מכירים ולא יודעים. נהניתי באופן אישי מאוד כי אני אמא לחיילת חדשה. מעבר לשידור אני עובדת ומנהלת את המשרד בוטיק היפה שלי, משרד העוסק בדיני משפחה וגישור, הממוקם בעיר התחתית מרכז קריית הממשלה, בין בית קפה 'ברדה' שם אני פותחת את הבוקר עם קפה טעים לבין קלמנ'ס שבו אני לפעמים מסיימת את הערב עם כוס יין בטרם אני חוזרת לביתי בכרמל המערבי בחיפה.

אני אוהבת מאוד את העבודה שלי ואת הייעוד שבחרתי לעצמי, ללוות אנשים, גברים ונשים המחליטים לעשות צעד לקראת חיים חדשים. אני עוזרת להם לשמור על עצמם ועל הילדים, על מנת שלא יווצר נתק או ניכור, על זכויות כלכליות ועוד. אני מתנגדת לאלימות בכל צורה : נפשית, מילולית , פיזית וכלכלית ומעודדת אנשים לדאוג לעצמם ובין היתר לערוך צוואות ויפוי כח מתמשך .אם אנחנו לא נדאג לעצמנו, אף אחד לא ידאג לנו. חוץ מה אני מחכה לרגע בו הקורונה תעבור מחיינו ונוכל לחזור לשיגרה'. אמן!
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   מועצת עיריית חיפה אישרה קרן סיוע לתושבים...
*   הודות לשיתוף פעולה בין עיריית חיפה...
*   עלייה של 20% במספר הסטודנטים החדשים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים