מתחם 'הילטון ביי' השיק בשיתוף פעולה עם מובילת היוגה מיה קרמר - שיעורי Yoga SAP ייחודים בלגונה הטבעית של החוף לחוויה מקסימלית

השיטה מוסיפה לתרגול היוגה אלמנטים מוגברים של שיווי משקל, אשר בשילוב הציפה על המים וההתיישבות על ה- SAP, מאפשרת ריכוז ושליטה בנשימות ועוד

פורסם ב: 12/07/2020 15:31

Yoga SAP הילטון ביי, צילום: lord.k2 david
מתחם הבילוי והפנאי Hilton bay ABSOLUT Beach & Surf משיק בשיתוף פעולה עם מדריכת היוגה והמדיטציה מיה קרמר, בעיצומו של קיץ 2020 את Yoga Sap.

חוויה בריאה וייחודית אשר משלבת את היתרונות של אחד החופים היפים בישראל עם יוגה, ספורט שתופס תאוצה משמעותית בשנים האחרונות ומחבר את האדם אל עצמו והטבע. חיבור זה מעניק תחושה של רוגע, מיידפולנס, הפחתת לחצים נפשיים והעמקת החיבור לתודעה. יחד עם תרגול היוגה נוצרת חוויה ספורטיבית מרעננת, מעצימה ומרגיעה.

השיטה החדשנית מעודדת הפעלה מוגברת של שרירי הליבה ושל שרירים נוספים בגוף שלא מופעלים ביום יום והופכת את תרגול היוגה הרגיל לחוויה אנרגטית על מי ים התיכון.

הילטון ביי איחד כוחות עם מיה קרמר, מדריכת יוגה ומדיטציה מובילה, שמלווה אנשים בתהליכי שינוי וצמיחה. יחד הקימו שיעורי Yoga Sap ייחודים בלגונה הטבעית של החוף, אשר מעניקה את התנאים האופטימליים לחוויה. המים הרגועים והשלווים גם בימים בהם הים גבוה, מאפשרים לכל סוגי הרמות, החל ממתחילים ועד למתקדמים, להשתתף וליהנות מהחוויה המיוחדת.

מיה קרמר מדריכת יוגה ומדיטציה מובילה בתחום, החלה את דרכה כסטייליסטית, עברה לתפקידים טלוויזיוניים עד שמצאה את היוגה ואיתה את השלווה. קרמר, מעיין גורו רוחנית בהתהוות, שמלווה אנשים דרך המותג הפרטי שלה mayaste בתהליכי שינוי וצמיחה. קרמר מעבירה בין היתר הרצאות בנושא רוחניות ואף מוציאה קבוצות לטיולים רוחניים בחו'ל.

האקדמיה לגלישה הוקמה מתוך החזון לספק חינוך ודרך חיים ספורטיבית באמצעות הגלישה והים. באקדמיה לגלישה מאמינים בגלישה ובספורט הימי כאמצעי לחינוך בלתי פורמלי לילדים ונוער, כפלטפורמה טיפולית, כפעילות גופנית איכותית לכל הגילאים וכדרך חיים בריאה לגוף ולנפש. המועדון מנוהל ע"י טל מצ'ורו גולש אולימפי בעברו ואלוף אירופה לשעבר בשנת 2000 שחבר אל רונן מיילי והראל בלו הבעלים של מסעדת הילטון ביי ואמון על כל הצד המקצועי של האקדמיה לגלישה. המקום מציע קורסים ושיעורים בגלישת גלים, גלישת רוח וגלישת סאפ, השכרת ציוד, אחסון ציוד, קייטנות, אירועים ועוד.

שעות פעילות הילטון ביי סרף אקדמי: ימי ראשון- שבת: 08:00-20:00
מחירי שיעורי יוגה סאפ:
שיעור בודד: 150 ש"ח
כרטיסייה (5 שיעורים): 650 ש"ח
טלפון להרשמה ובירורים: 03-9202777
מתחם הילטון ביי. צילום: lordk2 david

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   דיפלומטיה בימי הקורונה: שגרירי נפאל...
*   מדליית זהב לטנ'ק: טכנולוגיה נגד קורונה...
*   יום המודעות למניעת אלימות נגד נשים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים