איזה יום היום? מאת לירית אביטל בר נתן. איורים: קסאניה לוגובסקי. הוצאת 'צמרת'

ספר שנכתב מזוית עיניה של ילדה שהוריה נפרדו והיא מבולבלת. היא צריכה לשאול את עצמה איזה יום היום כדי לדעת אם היום היא תישן עם אמה או עם אביה. היא גם לא יודעת לאיזה בית תלך אחרי הגן. תלוי איזה יום היום

פורסם ב: 10/07/2020 17:02

איזה יום היום מאת לירית אביטל בר נתן. איורים: קסאניה לגובסקי. הוצאת 'צמרת'
הספר 'איזה יום היום?' נכתב ע'י עורכת הדין והמגשרת לירית אביטל בר נתן, שהושפעה מהטלטלה העוברת על ילדים אשר הוריהם מתכתשים בהליך בהליך גירושין. הספר נכתב מנקודת מבטה של ילדה קטנה ומבולבלת שצריכה להתרגל לשגרה אחרת. לצד הפרדה והפיצול, היא עדיין חולמת לראות את אבא ואימא ביחד. ביום אחד בשנה היא מרגישה בטוחה, כששני הוריה לצידה. זהו יום ההולדת שלה.

לירית אביטל בר נתן, עורכת דין לענייני משפחה פוגשת ומייצגת אבות ואימהות בהליכי גירושין מזה עשר שנים ובמסגרת עבודתה היא שומעת את מצוקתם של הילדים מתוך סיפור הגירושין של הוריהם ומתוך הטלטלה שעובר ביתם. בכתיבה אינטליגנטית, רגישה ונוגעת ללב, שמבינה ללבם של ילדים אלה, היא מבטאת את משאלתם להיות יותר עם זוג הורים. הוריה.

לספר מצורפים שני לוחות שבועיים מגנטיים (לשני בתים), שאותם אפשר למלא באיורי אבא או אימא, כדי שהילדים יוכלו לדעת היכן הם שוהים בכל יום בשבוע ובסוף הספר אפשר למצוא גם פרק ושמו עשר עקרונות מנחים להורים בהליכי הגירושין.את הספר הקדישה המחברת לשלושת בנותיה האהובות. עריכה גרפית ועימוד הספר: שי צמרת סטודיו ספרי צמרת. עריכת לשון: גילי תל-אורן. הפקה: משה ראובני.

www.netbook.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'הצל החזק שלי' מאת דנה אברשי. איורים:...
*   'בשם הילד', סדרה חדשה של ספרי ילדים...
*   'הכי אבא ואבא בעולם' מאת ג'ודי דגן...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים