מנכ'ל 'רב בריח' עידן זו-ארץ הודיע על מינויו של עומר יתיר לסמנכ'ל חטיבת הנעילה בחברה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אייל טואג

מינויו של עומר יתיר (42) העובד ב'רב בריח' מזה 12 שנים, מביא להתרחבותה של חטיבת הנעילה שתפעל כעת כחברה עצמאית ותנהל את מפעל הנעילה ואת המכירות, ייצוא ופיתוח.

פורסם ב: 07/07/2020 13:20

עומר יתיר. צילום: אייל טואג
עומר יתיר ,נשוי ואב לשלושה הוא בעל תואר ראשון בתקשורת וניהול ו-MBA, מטעם המכללה למנהל. בתפקידו האחרון ב'רב בריח' שימש עומר יתיר כסמנכ'ל החטיבה הבינלאומית. במסגרת תפקיד זה, היה אמון על הפיתוח העסקי של השווקים והלקוחות בחו"ל בתחומי הנעילה והדלתות.



חברת רב-בריח (08) תעשיות בע"מ, יצרנית מוצרי "רב-בריח" ו"פלדלת", הפכה מאז הקמתה בשנת 1973, לסמל המייצג את כל הטוב שבתעשייה הישראלית ולאחד המותגים החזקים, האהובים והמוערכים ביותר בארץ. מותג המספק תחושה של שלווה וביטחון למאות אלפי משפחות ועסקים באמצעות דלתות ביטחון ומוצרי מיגון ונעילה איכותיים וזוכה, מזה תשע שנים ברציפות, בתואר "מותג-על" מטעם ארגון Superbrands Israel.
בשנת 2008 חברת רב-בריח נרכשה על ידי התעשיין ואיש העסקים מר שמואל דונרשטיין - חתן פרס התעשייה, אשר הפיח בה רוח חדשה והביא אותה לשיעורי צמיחה חסרי תקדים ולהצלחה גלובלית פורצת דרך. נכון להיום, לחברה שישה מפעלים ברחבי הארץ והיא מעסיקה כ- 1000 עובדים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   האישה אחות סיעודית במקצועה התגלתה...
*   מחקר מאוניברסיטת בן -גוריון בנגב ממליץ:...
*   ליאור כלפון ודוד ד'אור הצטרפו לעשרות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים