הקרן לחיפה גייסה תרומות להקמת ספריית השאלה ב'הורים במרכז' - בית אוהב להורים ולילדים בגיל הרך בקריית אליעזר. צילום: ראובן כהן

הקרן לחיפה שפעילותה מתפרשת על פני מגוון רחב של תחומים, גייסה תרומות להקמת ספריית השאלה ל'הורים במרכז' הממוקם ברחוב החותרים ליד בי'ס 'דרור' בקריחת אליעזר ובנוסף, לרכישתם של כ-500 ספרים להשאלה שישמשו את הבאים למרכז

פורסם ב: 06/07/2020 21:02

הקרן לחיפה הוועד המנהל בקרן לחיפה קובי זייד וטובה גילת עם בעז הירש מהנהלת הקרן צילום ראובן כהן
מ"הורים במרכז" הודו לתורמים באמצעות הקרן לחיפה, "בזכות תרומתכם הנדיבה אנו יכולים לאפשר להורים וילדים רבים ליהנות מהשאלת ספרים ומזמן איכות משותף עם ספר, לפתח אהבה לספרים ולשפר את האוריינות ואפילו לקבל ספרים במתנה וכל זאת ממש ליד הבית. מעריכים ומוקירים אתכם, ההורים, הילדים וצוות הורים במרכז".

בעז הירש מהנהלת הקרן לחיפה: 'התרומות של הקרן לחיפה להורים במרכז, תסייענה להדרכות של אנשי מקצוע במגוון תחומים ובהם: זוגיות, חיי משפחה, התמודדות עם גידול ילדים וניצול שעות הפנאי גם בחופשת הקיץ באמצעות הקראת סיפורים ומשחקים עם הילדים וכמובן, להשאלת ולהחלפת ספרים. כמו כן, מדי יום ראשון מתקיימת שעת סיפור בשעה 17:00'.

הקרן לחיפה הינה עמותה רשומה, הפועלת מזה עשרות שנים במטרה לפתח את העיר חיפה ולפעול למען רווחת תושביה. פעילות הקרן מתפרשת על פני מגוון רחב של תחומים: חינוך, תרבות, קהילה, קיום משותף, ספורט, סביבה ורווחה.הקרן אינה נושאת רווחים (מלכ"ר), והתרומות המתקבלות הן בישראל והן בארה"ב, קנדה, אנגליה וגרמניה פטורות ממס.

'הורים במרכז' הוא מודל שפותח ע'י שותפות חיפה בוסטון ועיריית חיפה המציע תכניות מגוונות, מהנות ומעשירות להורים ולילדים בגיל הרך (מלידה ועד גיל 6). התכנית מופעלת בשכונות קרית אליעזר, בת גלים וקריית אליהו.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   200 בעלי עסקים בחיפה כבר מימשו את זכאותם...
*   תימשך הלמידה מרחוק בבית ספר עבד אל...
*   היכל עירית חיפה יואר הערב באדום עם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים