'גורלות' מאת גבי זיו. עורכת: עינת יקיר. הוצאת 'פרדס'. כתבה: רונית קיטאי

ספר על ילדים אבודים המשמיעים קולות של זאבים ועוד חיות. ביער הם משוטטים כמו בטריטוריה שלהם כשהם לומדים לחקות את יללות חיות הפרא. התבוננות של מחברת הספר גבי זיו על האדם-זאב כמקור של אנושיות

פורסם ב: 06/07/2020 15:26

'גורלות' מאת גבי זיו הוצאת 'פרדס'
בלילות אני חולם על דסטניה. אני רואה אותה בספינה עם נער הזהב ומרגיש כאב חד בלב. בחלומות היא מסתכלת עליי בעיניים הגדולות ומושיטה לי ידיים. אני מלטף את התלתלים הרכים שלה ומחבק אותה חזק. כל האיברים שלי זזים בתשוקה ואז אני מתעורר'.

מיגל ודסטניה, שתי נשמות אבודות, נפגשו במבט עיניים. מכורח המבט הזה נולד מסע הדדי, רגיש ומכמיר לב למציאתו של המבט מחדש. בעולם של גבי זיו מבט כזה הוא משנה חיים, משנה גורלות, פוער לתמיד את רעבונה המודחק של האהבה. למיגל ודסטניה יש מכנה משותף. שניהם שונים.

'גורלות 'הוא ספרה הרביעי של גבי זיו . את כל ספריה ערכה עינת יקיר. הספר מכיל 95 עמודים - 79 ש'ח.הוצאת 'פרדס'.

גבי זיו היא בוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים בסוציולוגיה, חינוך ועבודה סוציאלית.
בתחילת דרכה עסקה בהוראה (זכתה בפרס חינוך על יצירת משחקים לימודיים לגיל הרך) והתמחתה בטיפול בילדים חריגים , הנחיית קבוצות ועוד.

פעלה בתחומים שונים של עבודה סוציאלית (ביניהם בבית חולים במחלקה פסיכו-אונקולוגית) והתמחתה בבריאות הנפש (ביניהם טיפול במשברי חיים של העלייה הרוסית).

יש לה קשר גם לתחום המיסטי בו עסקה ביעוץ וטיפול אישי. גבי זיו נולדה בחיפה ועד גיל חמש דיברה רק רוסית.
היא בת יחידה להורים שעלו מרוסיה וספרים היו אהבה גדולה שלה מאז ילדותה. היא תל אביבית מזה 20 שנה לאחר שהתגוררה שנים רבות בירושלים וכאמור נולדה בחיפה. כך 'הקיפה' את שלושת הערים הגדולות בישראל. גבי זיו היא אם לשלושה ילדים בוגרים: סני, גל ואורית, להם גם הקדישה את ספרה. חוץ מזה היא מצטיינת באוסף של בובות עתיקות , המבטא את התעניינותה באמנות ובתיאטרון.
גבי זיו מחברת הספר 'גורלות' בהוצאת 'פרדס'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'תאנים טובות מאד' מאת פרופ' יוסי יונה...
*   הילדה שהלכה אחורה מאת רינת גור. איורים...
*   בית משוגעים מאת רותם פאר. הוצאת 'צמרת'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים