'מנהיגות עם נשמה' מאת שלומית וייס. הוצאת 'צמרת'. כתבה: רונית קיטאי

ספר שכל מי שעוסק בניהול ורוצה להגיע להישגים מרשימים חייב לקרוא אותו. 'מנהיגות עם נשמה' הנעת אנשים לתוצאות עסקיות יוצאות מהכלל - כלים פרקטיים הוא סיפור אישי של הצלחתה של שלומית וייס המופלאה כיום סגנית בכירה ב'מלאנוקס'

פורסם ב: 30/06/2020 18:38

שלומית וייס מחברת הספר 'מנהיגות עם נשמה' בהוצאת 'צמרת'
שלומית היתה אישה צעירה שניסתה לדחות הצעה מפתה לניהול בחו'ל כי חששה להגיע לארץ זרה כשהיא רחוקה מאמה (היא גדלה ללא אבא שנפטר בהיותה בת 11 . ר.ק) ומאחותה, אליהן היתה קשורה מאוד. בסוף כשהיא שיתפה את אחד המנהלים בהיסוסיה ובמה שהיא חשה, הוא שיכנעה אותה לקחת את הג'וב. היא עזבה את הארץ כדי לנסות מזלה הרחק מכאן והגיעה להצלחות אדירות.

אמונה רווחת היא שלא ניתן לשלב נחישות ודבקות במטרה ביחסי אנוש מצוינים, בחום ובחמלה. האומנם? 'מנהיגות, מקצועיות, ערכיות ודאגה כנה ואמיתית לאנשים בהם גילתה התעניינות ואיכפתיות והפכה אותם לחברים שלה כמו בני משפחה, עד עצם היום הזה.

שפע של מחמאות כתבו על שלומית וייס לאחר שסיימה 28 שנות עבודתה ב'אינטל'. הסיפורים המרתקים בספרה מלמדים כיצד שילוב ואיזון בין שני הניגודים מאפשרים השגת תוצאות יוצאות מהכלל,תוך הרגשת שייכות ואווירת עבודה טובה.

היא ידעה לדובב אנשים, להתעניין בחייהם, גם קצרה הישגים אצל המופנמים ביותר וכך עשתה הכל כדי לדעת כל דבר אודותיהם ועל משפחתם. היא לא היססה לבקש לראות צילומים של ילדיהם. שלומית וייס ערכה מפגשים קבוצתיים ושילבה את בני המשפחה שלהם ובכך הפכה את הקבוצה למשפחה גדולה ומגובשת.

אישה מרגשת בהחלט היא שלומית וייס אשר בספרה מציגה דוגמאות מ-30 שנות נסיון בניהול שלה, הממחישות כיצד הצבת דרישות גבוהות, בצד דאגה אמיתית וכנה לאדם, הכוונה ברורה, בצד שיתוף ופתיחות לכל הדעות, תורמות לפתרון סיטואציות מורכבות וליצירת מעורבות ומוטיבציה להשקיע בעבודה ובכך להביא לתוצאות עסקיות מדהימות.

שלומית כיום סגנית נשיא בכירה ב'מלאנוקס', חברה ציבורית הנסחרת בנאסדק בשווי של מעל שישה מיליארד דולר ומפתחת טכנולוגיה מובילה, היא חברה בצוות ההנהלה הבכיר והמצומצם שמוביל את החברה לצמיחה מהירה בשוק תחרותי מאוד.

בתפקידה הקודם שלומית וייס כיהנה כסגנית נשיא בחברת 'אינטל', ומילאה שם תפקידי ניהול בכירים ומורכבים, וגם עסקה בניהול ארגון תכנון ופיתוח רכיבי הליבה למחשבים, ארגון שמנה יותר מ-1,000 עובדים בארצות שונות. אכן כבוד ובהחלט כדאי ללמוד מנסיונה המרשים.הספר מכיל 78 עמודים -68 ש'ח. הוצאת 'צמרת'.
מנהיגות עם נשמה מאת שלומית וייס. הוצאת 'צמרת'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'תאנים טובות מאד' מאת פרופ' יוסי יונה...
*   הילדה שהלכה אחורה מאת רינת גור. איורים...
*   בית משוגעים מאת רותם פאר. הוצאת 'צמרת'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים