שיר הודיה. שיר כמיסה (27) שנפצעה בתאונת דרכים בצפת, עברה תהליך שיקום ממושך.משפחתה אירגנה מסיבת הודיה לכבודה. כתבה: רונית קיטאי

לפני מספר חודשים עברה שיר כמיסה תאונת דרכים קשה בצפת ,אליה הוזמן כאורח כבוד חובש מד'א, יהודה חיים, אשר טיפל בה והציל את חייה.'אנו מוקירים לו תודה ענקית, בזכותו שיר ניצלה' אמרו בני המשפחה הנרגשים. מה הקשר בין אחותה משי,שגם היא נפגעה בתאונה לבין מי שהציל וטיפל בהן?

פורסם ב: 18/06/2020 18:47

חובש בכיר במדא יהודה חיים ושיר כמיסה במסיבת ההודיה. צילום: דוברות מד'א
בחודש אוקטובר האחרון, כאשר שיר כמיסה תושבת דלתון חצתה את הכביש בצפת , היא נפגעה קשות ופונתה עם חבלות ראש וגפיים, במצב קשה. אחותה משי, שהייתה עמה בתאונה, נפגעה גם היא באורח קל. אל המקום הגיע כחלק מצוות מד'א יהודה חיים, חובש בכיר בארגון, אשר העניק טיפול רפואי בשטח והציל את חייה.שיר פונתה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים להמשך טיפול ובדיקות, ובהמשך עברה להליך שיקום ארוך.

לאחר התאונה, גילה במפתיע יהודה החובש כי אחותה של שיר ,משי, שגם בה הוא טיפל בתאונה, היה המטפלת בגן בו לומדת בתו. בנוסף, גילו בני המשפחה כי הם מתגוררים במושב הסמוך ליהודה, וכך הפך הקשר לאישי וחזק. מאז, נשארה המשפחה בקשר רציף ומחבק עם יהודה, והשבוע לאחר סיום האשפוז של שיר, נערכה מסיבת הודיה מיוחדת לכבודה, במסגרתה הודו בני המשפחה ליהודה ולצוות מדקא והתרגשו לארח אותו.

על מסיבת ההודיה והקשר עם יהודה, אמרה שיר בהתרגשות:קאני בקשר עם יהודה עד היום. במסיבת ההודיה הקראתי דברי תורה וברכת הגומל. הודנו למד/א ובאופן אישי ליהודה, שהציל את חיי והעניק לי טיפול מהיר ומקצועי ובזכותו אני כאןק.

על כך הגיב יהודה חיים: 'זה סיפוק ענק מהעבודה. לא בכל יום נוצר קשר כזה עם מטופל לאחר השחרור ולא בכל יום אני מקבל הזמנה למסיבת הודיה. אני בקשר עם שיר והמשפחה עד היום, ואני פוגש את אחותה פעמיים ביום . כשהיא מטפלת בבתי. הקשר חזק וקרוב ואני שמח מאוד שהצלחתי לסייע ולטפל בה'.

ישראל ורחל, הוריה של שיר אמרו: 'אנחנו מודים לצוות מד'א מכל הלב, שבזכות הטיפול המהיר והמקצועי – חייה של שיר ניצלו. אנחנו מוקירים תודה ענקית ליהודה שבזכותו שיר חזרה לעצמה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   שמואל דונרשטיין יו'ר ובעלים של 'רב...
*   את הדלת אי אפשר לפתוח בתוכנת ZOOM אך...
*   קאבר מיוחד בספרדית ללהיט 'שלמים' של...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים