קבוצת אמסלם תיירות ונופש, מרחיבה את פעילותה העסקית ונכנסת לתחום טיסות המטען (Cargo).צילום: דניאל אביגדור

קבוצת אמסלם תיירות ונופש הקימה מחלקת קרגו ייעודית אשר תספק מענה ללקוחות פרטיים ועסקיים

פורסם ב: 18/06/2020 08:52

יעקב אמסלם בעלים של קבוצת אמסלם תיירות ונופש צילום : דניאל אביגדור
הנהלת הקבוצה זיהתה עלייה חדה בביקושים וצורך גובר לפעילות מטוסי מטען ברחבי העולם ובצעד אסטרטגי בחרה להרחיב את פעילותה העסקית לטובת פעילות מטען. משבר הקורונה העולמי יצר תקופה מאתגרת בענף הנסיעות העולמי, המתאפיינת בהיצע מצומצם של טיסות נוסעים מסחריות, כך שטיסות המטען יסייעו בשימור פעילותה ועשייתה המבורכת.

מחלקת ה-Cargo של אמסלם תיירות ונופש, מסיימת בימים אלו תקופת הכשרה ארוכה ותחל את פעילותה אל מול חברות התעופה אשר מתגברות בימים אלה את פעילות הטסת מטענים. במסגרת ההכשרה המקצועית התמחו סוכני הנסיעות של אמסלם תיירות ונופש, בכל ההיבטים הקשורים לטיסות מטען לרבות: הסכמי הסחר של מדינת ישראל, ביטוחי מטען, תובלה אווירית, שיטות תשלום בינלאומיות, שינוע מטענים מסוכנים, היבטים משפטיים, עקרונות מנחים בסחר חוץ ועוד.

יעקב אמסלם, מנכ"ל ובעלים של קבוצת אמסלם תיירות ונופש: 'כחלק מה-DNA של הקבוצה, אנו בוחרים להמשיך ולפעול ללא לאות גם בתקופה זו ולייצר מהלכים אסטרטגיים על מנת להמשיך ולהניע את גלגלי העשייה של כלל הקבוצה. במסגרת החילוצים המסועפים של ישראלים וזרים אשר הובלנו בחודשים האחרונים מרחבי העולם, נחשפנו גם להטסות מטען מורכבות וצברנו רקורד מרשים בתחום, כך שזה מהווה בחירה טבעית ונכונה עבורנו להקים מחלקה מעין זו.

היתרון שאנו מביאים עמנו הוא העובדה שאנו חברה גלובאלית, ותיקה ויציבה הפועלת מזה 37 שנים בענף, עם קשרים ענפים בעולם הנסיעות בכל רחבי הגלובוס, כך שזה ללא ספק יהווה קטליזטור ושיקול מרכזי לפעילות משותפת מצד לקוחות עסקיים ופרטיים אשר מכירים וסומכים עלינו. לקוחות החברה יוכלו ליהנות משירות לקוחות אישי וצמוד 24/7 כפי שקבוצת אמסלם יודעת לתת'.


אמסלם תיירות ונופש, נוסדה בשנת 1983 והינה בבעלות משותפת של יעקב ואליעזר אמסלם. החברה מעסיקה למעלה מ- 450 עובדים בישראל ומחזיקה סניפים במדינות מובילות בעולם: מערב ארצות-הברית, מזרח ארצות- הברית, בריטניה, סין, הונג קונג, הודו, מקסיקו וטורקיה. משרדי ההנהלה והסניף המרכזי ממוקמים בטבריה, לצד סניפים נוספים בפריסה ארצית בתל אביב, חיפה, בני ברק, כפר סבא, כרמיאל, ומעגן מיכאל.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   מלון 'דן כרמל' חיפה, מרשת מלונות 'דן'...
*   היישר מקליפורניה למישור אדומים תותקן...
*   יעקב אמסלם בעלים ומנכ'ל קבוצת אמסלם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים