נפתח מוקד רפואי ביקנעם שישרת את מבוטחי כל קופות החולים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רועי אדוט דובר עיריית יקנעם

ראש העיר יקנעם סימון אלפסי: 'פתחנו מרכז רפואי מפואר עם מיטב שירותי הרפואה. זה לא היה פשוט אבל הבאנו לתושבים את הטוב ביותר. בעלים ומנכ'ל חברת 'בריאותא': 'יקנעם מקבלת את הרולס רויס של שירותי הרפואה. מנכ'ל חברת 'מוריה': 'הלוואי והיו עוד ראשי ערים כמו סימון אלפסי'

פורסם ב: 16/06/2020 23:48

צילום: רועי אדוט
לאחר תקופה ארוכה של עבודה קשה מול כל הגורמים נפתח ביקנעם המוקד הרפואי שנפתח בטקס קביעת המזוזה ע'י הרב נועם דקל. ראש העיר יקנעם סימון אלפסי, מנכ'ל חברת 'בריאותא' איתי חדד, ומנכ'ל חברת 'מוריה' אמיר חיר התכבדו בגזירת הסרט.

ראש העיר בירך שהחיינו והיגיענו לזמן הזה ונאה נרגש ביותר ,מאחר ומדובר בפרויקט של חברות פרטיות, והוסיף שהוא מאוד שמח שהצליח להביא את המוקד ואת שירותי הרפואה הדחופה המתקדמים ביותר לעיר. סימון אלפסי אמר כי פתיחת המוקד תמנע נסיעות לחדרי מיון, והוסיף שמבוטחי כל קופות החולים יוכלו לקבל כאן שירותים, כל קופה לפי ההסדר שלה.

מנהלת חדרי המיון של חברת 'בריאותא, שרון חדד אמרה שהם נרגשים מאוד. חדד סיפרה שבהפעלת המוקד החברה חרטה על דגלה עקרונות מרכזיים של בריאות לכולם, דאגה תמידית לשיפור השירות, קיצור זמני ההמתנה, איכות הטיפול, שירות אישי ועוד.

שרון חדד הודתה בחום לראש העיר יקנעם סימון אלפסי על פעילותו הרבה והנמרצת להקמת המרכז. מנכ'לית חברת 'מוריה' נחמי לוי בירכה: 'אנו שמחים וגאים להביא את השירות הזה לתושבי יקנעם והסביבה ומאחלת בריאות לכולם'.

היא לא שכחה להודות לראש העיר סימון אלפסי, ולמנכ'לית העירייה, על שדחפו ולא הירפו למרות כל הקשיים והעיכובים שבדרך עד להשלמת הפרויקט.

בתום הברכות ערך מנכ'ל חברת 'בריאותא',איתי חדד, סיור לנוכחים במקום לנוכחים שצפו בין היתר בחדר ההלם, חדר קבלת חולה וקביעת מצבו להמשך טיפול, חדר מיון הכולל חמש מיטות, עמדת לקיחת דם, מעבדה, חדר רנטגן דיגיטלי, וחדר הגבס. חדד אמר שחברת 'בריאותא' מתאימה עצמה לקהל ובהתאם לצורך הם יפעלו להרחבת השירותים הרפואיים ולהרחבת שעות הפעילות. החלק האמנותי בטקס כלל שירים של הצמד אלון זוהר (בוגר להקת צעירי יקנעם), וצליל גבריאל מהלהקה הצעירה.

הטקס התקיים במעמד ראש העיר, סגניו, חברות וחברי מועצת העיר, מנכ'לית העירייה, מנהלות קופות החולים, רופאים, בכירים בחברות 'מוריה' ו'בריאותא' ועוד.

המוקד הרפואי יפעל בהתחלה כל יום בין הימים ראשון – חמישי בין השעות 19:00-23:00. בימי שישי יפעל המוקד בין השעות 13:00-23:00. שעות הפעילות בשבת יהיו 10:00-23:00. שעות הפעילות יורחבו בהתאם לצרכים. המוקד יתחיל לקבל מטופלים ביום שישי, 19.6.20.

המוקד יופעל ע'י חברת 'בריאותא' שמתמחה בהפעלת מוקדים מן הסוג הזה ואשר מפעילה מוקד רפואי גדול בבאר שבע. 'בריאותא' תפעיל את המקום יחד עם חברת 'מוריה' שהקימה את המקום.

ראש העיר יקנעם סימון אלפסי:'אנחנו שמחים להגיע לרגע הזה לאחר חודשים רבים של עבודה קשה מול כל הגורמים. פתחנו בעיר מרכז רפואי עם מיטב השירותים הרפואיים. היו בדרך עיכובים כי מדובר בחברות פרטיות אבל אני בטוח שהבאנו את הטוב ביותר. תודה גדולה למנהלת מרחב בקופ'ח 'מכבי' גלית קאופמן, ולמנהל המרחב ב'כללית' רונן נודלמן על עזרתם הרבה.תודה מיוחדת למנכ"לית העירייה מוניק קונפינו שסייעה רבות בקידום הפרויקט. אני מברך את חברת 'מוריה' ואת חברת 'בריאותא' ומאחל לכולם בריאות'.
צילום: רועי אדוט

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   שיתוף פעולה יתקיים בין בי'ח בני ציון...
*   המרכז הרפואי בני ציון: רופאים על הבר...
*   יום הפג הישראלי- ברמב'ם יש מחקר פורץ...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים