'איזה חג לי' הוא הספר שכתבה עידית להמן וזהו ספר ילדים ייחודי לתקופת הקורונה. איורים: לירז גינת. כתבה: רונית קיטאי

עידית להמן אם לארבעה ילדים אשר התמודדה בתקופת הסגר עם שאלות של ילדיה, כמו למה אסור ללכת לפארק, מדוע צריך לשטוף ידיים הרבה פעמים, למה לא מארחים ומתארחים אצל חברים ועוד, חיברה סיפור דמיוני על חג הקורונה באמצעותו היא נתנה לילדיה תשובות מרגיעות.ספר כל כך אקטואלי ומתבקש לתקופה זו

פורסם ב: 11/06/2020 11:43

'איזה חג לי' מאת עידית להמן
מגיפת הקורונה אילצה את כולנו להתאים את עצמנו למציאות החדשה שנכפתה עלינו – לשמור על מרחק, לעטות מסיכות, להקפיד לשטוף ידיים ועוד שלל הגבלות שמטרתן למנוע הדבקה. למבוגרים קל להבין את המשמעויות של ההנחיות החשובות הללו, אולם מה באשר לילדים קטנים? האם ובאיזה אופן כדאי לספר להם על הסיבות להתנהלות מוקפדת כזו בתקופה הנוכחית?

את הסיפור החליטה עידית להוציא לאור עבור הורים רבים שמתמודדים גם הם בתקופה זו עם שאלות דומות של ילדיהם. תוך שלושה שבועות בלבד, עם ארבעה ילדים שמתרוצצים בתקופת הסגר בבית, הצליחה עידית להוציא את ספר הילדים המקסים "איזה חג לי".

הספר מנוקד, מלווה באיורים שממחישים את העלילה ומציע לכל אותן שאלות שעולות על ידי הילדים תשובות אפשריות ופתרונות שירגיעו אותם. הספר כולל גם משחק ורעיונות להפעלות משפחתיות בעקבות הסיפור.

עידית להמן היא בוגרת החוג לתיאטרון במכללת 'אמונה 'ובוגרת המסלול לאימון אישי באוניברסיטת תל-אביב. היא שחקנית, במאית, מרצה ומפתחת שיטת הורות-יצירתית. זהו ספרה הראשון. הספר נמכר בכריכה קשה, מנוקד אך אינו ממוספר. 64 ש'ח. להשיג באמצעות מחברת הספר. טל: 052-489-0275. : iditleman@gmail.com


לאתר שלה הקליקו על הלינק:


www.haometz.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'פריחה מאוחרת - שבילים מדברים לנו'...
*   'טלטלה' ספר חושפני -אישי עד כאב מאת...
*   תכף נשוב' מאת אביב משל ז'ל. איורים:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים