חלומות גדולים מאת איתן עמרם

מסע חיים לא קל עבר איתן עמרם. כך הוא מתאר בספרו: 'יום אחד, לאחר שהייה ארוכה נוספת, אחת מיני רבות בבית החולים, אימא חזרה איתי לבית של סבא וסבתא. כרגיל, שכבתי בידיים של אימא. סבתא אחזה את מפרק היד שלי והרימה אותה למעלה באוויר. כשהיא עזבה אותה, בום, היד צנחה מייד מטה, ברפיון'

פורסם ב: 08/06/2020 17:31

'חלומות גדולים' מאת איתן עמרם. הוצאת 'מדיה 10'
'יא בינתי, תוותרי ,הוא לא יחזיק מעמד' היא אמרה לאימא שלי בתימנית עם דמעות בעיניים. 'השתגעת?' אימא שלי שאגה עליה.'"שלא תעיזי להגיד דבר כזה. אין סיכוי שאני מוותרת עליו, הוא הבן שלי'.

בפני איתן עמרם עמדה דרך ארוכה, קצת אחרת, שהיה עליו לפלס. קל היה לעמוד במקום, לוותר, ולחיות רק את מה שיש. הוא לא חיפש קל. הוא חיפש לעשות את הדבר הנכון, לאו דווקא 'להיות כמו כולם' אלא להיות הדבר עצמו. לעבוד קשה, להראות שאפשר, ולא לעצור אף פעם.

הוא עו'ד, יזם, טכנולוג ודירקטור, בעל ותק וניסיון של למעלה משלושה עשורים וחצי בתחום ההייטק בארץ ובחו'ל, מתוכם כעשור בתחום המשפט. בוגר לימודי מערכות מידע, תואר ראשון ותואר שני במשפטים, ממציא 'הפ'דאור התקליטור המשפטי הראשון במדינת ישראל, שעליו זכה בפרס חדשנות טכנולוגית לשנת 1992.

הוא מייסד ובעלים במשרד עורכי הדין איתן עמרם ושות', מייסד ויו'ר עמותת 'מכון עמרם' הפועלת לשוויון חברתי ולהקטנת פערים חברתיים, מייסד ויו'ר האקדמיה למשפט, למדע ולטכנולוגיה במרכז האקדמי ללימודי נגישות וזכויות חברתיות. יו'ר הוועדה לקידום זכויות אנשים בעלי מוגבלות של לשכת עורכי הדין בישראל. יועץ לדיני נגישות, מרצה בתחום הנגישות באקדמיה, משתתף פעיל בוועדות הכנסת השונות, ובהגשת עשרות תיקוני חקיקה לחוקי שוויון ולהקטנת פערים בחברה.

הספר מכיל 142 עמודים - 79 ש'ח. הוצאת 'מדיה 10'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'פריחה מאוחרת - שבילים מדברים לנו'...
*   'טלטלה' ספר חושפני -אישי עד כאב מאת...
*   תכף נשוב' מאת אביב משל ז'ל. איורים:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים