הקרן לחיפה נערכת לגיוס תרומות לרווחתם של תושבי העיר למקרה של התפרצות גל שני של קורונה. צילום: הקרן לחיפה

בימים אלה, הקרן נערכת לגיוס תרומות נוספת למקרה של התפרצות גל שני של קורונה שעלול להוביל להגבלות חדשות. בעז הירש מהנהלת הקרן לחיפה: 'ראינו חשיבות רבה וזכות גדולה במיוחד בתקופת משבר הקורונה לסייע ולתמוך בתושבי העיר במגוון גילאים תוך שיתוף פעולה עם עיריית חיפה.

פורסם ב: 08/06/2020 15:40

בעז הירש מהנהלת הקרן לחיפה. צילום: הקרן לחיפה
הקרן לחיפה, שפעילויותיה מתפרשות על פני מגוון רחב של תחומים ובהם : חינוך, תרבות, קהילה ועוד, המשיכה גם במהלך תקופת משבר הקורונה במגוון פעילויות ופרויקטים קהילתיים בשיתוף פעולה עם עיריית חיפה.

מוסיף בעז הירש: 'לשמחתנו, בעת חירום וכבשגרה, אנשי עסקים בארץ ובחו'ל הביעו את נכונותם להירתם ולסייע לקרן ואנחנו מודים להם מאוד על כך. בכוונתנו להיערך לגיוס תרומות נוספות אם יהיה צורך בכך'.

הקרן לחיפה הפועלת למען רווחת תושבי העיר, גייסה בשבועות האחרונים תרומה, באמצעות תכנית 'משנים עולם' בראשותה של פרופ' רותי מרגלית מהטכניון ,לרכישת טבלטים לעשרות משפחות מעוטות יכולת. כמו-כן, גייסה הקרן תרומה מחברת "נובוקיור", חברת הייטק הפועלת במת"מ, לרכישת מחשבים ניידים שחולקו באמצעות אגף החינוך בעיריית חיפה לתלמידים מכיתות י"א – י"ב הלומדים בבתי ספר תיכוניים בעיר. בנוסף ,נרכשו בסיוע תרומה כספית של חברה אחרת בעיר, טאבלטים לדיירים במעונות לדיור מוגן בעיר. הקרן לחיפה, אף גייסה תרומה מחברת צ'ק פינט לצורך רכישת חבילות מזון שחולקו באמצעות אגף הרווחה בעירייה לנזקקים.

בנוסף, הקרן לחיפה, חילקה בתיאום עם אגפי החינוך והרווחה בעיריית חיפה, ערכות משחקים ויצירה לעשרות ילדים שנאלצו לשהות בבידוד בביתם במהלך משבר הקורונה.

ראוי לציין כי הקרן לחיפה היא עמותה רשומה, הפועלת עשרות שנים במטרה לפתח את העיר חיפה ולפעול למען רווחת תושביה. פעילות הקרן מתפרשת על פני מגוון רחב של תחומים: חינוך, תרבות, קהילה, קיום משותף, ספורט, סביבה ורווחה.
הקרן אינה נושאת רווחים (מלכ"ר), והתרומות המתקבלות הן בישראל והן בארה'ב, קנדה, אנגליה וגרמניה פטורות ממס.
ערכות משחקים ויצירה שנתרמו עי הקרן לחיפה לעשרות ילדים שנאלצו לשהות בבידוד בביתם במהלך משבר הקורונה..צילום :הקרן לחיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   שיתוף פעולה ראשון בין עיריית חיפה...
*   פורום נשים - תעשיית מפרץ חיפה יצא לדרכו...
*   שינויים ושיפורים ברחוב סירקין בשכונת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים