'כללית' מוסיפה עוד קומה למען מטופלי הקופה. המתחם נמצא בקומה מינוס 5 בעופר גרנד קניון חיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות כללית

'כללית' שכרה למעלה מ-1100 מ'ר בקומה 5- בגרנד קניון למתחם שירות גדול שיכלול: מכון שיקום רב תחומי, מרפאה ראשונית, מרפאת יועצים ומוקד לבדיקות דם ואיסוף דגימות מעבדה. יושקעו מיליוני שקלים באתר שייפתח במהלך חודש יוני 2020

פורסם ב: 27/05/2020 14:30

רונן נודלמן מנהל 'כללית' בחיפה והגליל המערבי. צילום: דוברות 'כללית'
'כללית' מרחיבה את נוכחותה בגרנד קניון לאחר בקומה 5- בשכירות ארוכת טווח. רן אהרון המנהל האדמיניסטרטיבי של כללית במחוז, מסר כי באתר שהושכר הולכות ונשלמות עבודות התאמה למרפאות ומכונים חדישים ומרווחים בהשקעה של מיליוני שקלים ותוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים לרווחת המטופלים והצוות.

המתחם החדש יכלול מכון שיקום רב מקצועי מתקדם הכולל פיזיותרפיה ובהמשך גם ריפוי בעיסוק וקלינאות תקשורת. במכון הפיזיותרפיה החדש מתוכננות 20 מיטות טיפול שיפעלו במתחמים מופרדים, המאפשרים פרטיות למטופלים. כמו כן,מוקמים בו מספר אולמות לתרגול, טיפול קבוצתי וסדנאות.

המכון יאוייש ב-16 פיזיותרפיסטים להם מגוון רחב של תת התמחויות והוא יצוייד במיכשור חדיש ומתקדם, כולל עזרים לביצוע פיזיותרפיה וירטואלית. בנוסף לכך תועתק למתחם המרפאה הראשונית שפעלה עד כה בקומה מינוס ארבע, שבה צוות של מומחים ברפואת משפחה וילדים ומגוון רחב של יועצים מומחים.

במקום יפעל גם מוקד לביצוע בדיקות דם ואיסוף דגימות מעבדה - שירות ללא תשלום שניתן בנוסף על בדיקות הדם שמתבצעות מידי יום בכל מרפאות כללית שיתרונו בזמינותו הגבוהה בשעות מוקדמות וללא צורך בתאום תור.

רונן נודלמן- מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, מציין כי המכון החדש יפעל בנוסף על המכון הגדול והמרווח הפועל מזה עשרות שנים במרכז רפואי 'לין'. הפעלתו במתכונת שיקום רב תחומי מהווה שידרוג השירות ומשפרת נגישות למטופלים תושבי השכונות שעל ההר וכן זמינות טובה יותר של טיפולים.

הסיבה לכך היא שהמכון עתיד לפעול ברציפות מבוקר עד ערב, משך שעות רבות ביום ולכך חשיבות רבה נוכח הביקוש הגובר לטיפולי שיקום עם הגדילה באוכלוסייה, ההזדקנות והמודעות לתרומתם הבריאותית של טיפולי פיזיותרפיה ופעילות גופנית. בנוסף, יהווה מוקד בדיקות הדם בגרנד כתובת נוחה ונגישה למי שהופנה לבדיקות מעבדה. במסגרת טיוב השירות דאגנו גם להעתיק את המרפאות הקיימות שלנו למתחם מרווח ומשופר כך שמטופלי כללית יקבלו במקום מעטפת שירות איכותית וידידותית.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   ביום הפג הישראלי נצבעה הפגייה של רמב'ם...
*   שיתוף פעולה יתקיים בין בי'ח בני ציון...
*   המרכז הרפואי בני ציון: רופאים על הבר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים