מועדון 'תמורה ארגון המורים' האריך את ההסכם עם max ל-10 שנים נוספות

לראשונה, יוכלו גם בני המשפחה של חברי המועדון ליהנות מכרטיס נטען שיקנה הנחות אטרקטיביות במגוון רשתות מובילות

פורסם ב: 26/05/2020 10:53

מימין לשמאל ירון טיקטין, רון פאינרו, רן ארז, נויה פרסול- קפלינסקי ואפרת בר. צילום :רמי זרנגר
רון פאינרו מנכ'ל max: 'העובדה כי לראשונה ההטבה מוענקת גם לבני משפחות המורים, מגלמת בתוכה פוטנציאל עסקי גדול, עד כדי הכפלת מספר הלקוחות בו'.

יו״ר הנהלת ארגון המורים רן ארז: 'יוצאים לדרך חדשה במטרה לשפר עוד את השירות למורים ובכך לחזק את הכוח הכלכלי של שכרם'.

ארגון המורים בחר ב-max להמשיך להוביל את הנפקת ותפעול כרטיס המועדון החוץ-הבנקאי של הארגון לעשר שנים נוספות. הכרטיס, "תמורה ארגון המורים", הונפק לראשונה בשיתוף פעולה בין שתי החברות בשנת 2011, והוא מונה כיום כ-70 אלף לקוחות. ההסכם המחודש, שנחתם אתמול (ב') בנוכחות יו"ר ארגון המורים העל יסודיים, רן ארז, ומנכ"ל max, רון פאינרו, מקנה הטבות נוספות על אלה שהיו נהוגות בכרטיס עד היום.

לראשונה, גם בני משפחות המורים יוכלו ליהנות מכרטיס נטען המעניק הטבות במגוון רשתות מובילות, כגון: קבוצת פוקס, שילב, מנגו, גולף, טויס אר אס ועוד. חידוש נוסף מגיע מגזרת החדשנות, לראשונה טעינת הכרטיס תתבצע באופן דיגיטלי מלא, ישירות מאפליקציית max, ועם אפשרות לפריסת סכום הטעינה עד 3 תשלומים.

מחזיקי כרטיס 'תמורה ארגון המורים' נהנים ממגוון רחב של הטבות בלעדיות (כולל כפל מבצעים), וכן מהטבות ומבצעים הניתנים על ידי max לכלל מחזיקי כרטיסי האשראי החוץ בנקאיים של החברה. עוד ייהנו חברי המועדון מפטור מדמי כרטיס ומתנת הצטרפות אטרקטיבית בשווי 300 ש'ח..

רון פאינרו מנכ'ל max: 'אנו שמחים על כך שארגון המורים בחר שוב ב-max כשותפה אסטרטגית להנפקת ותפעול כרטיס המועדון של הארגון. ההסכם החדש מקנה שירותים יוצאי דופן וערך אמיתי למורים חברי הארגון, והעובדה כי לראשונה ההטבה מוענקת גם לבני משפחות המורים, מגלמת בתוכה פוטנציאל עסקי גדול, עד כדי הכפלת מספר הלקוחות בו'.

יו'ר הנהלת ארגון המורים רן ארז: 'יוצאים לדרך חדשה במטרה לשפר עוד את השירות למורים ובכך לחזק את הכוח הכלכלי של שכרם. בנוסף, ההסכם יביא לשכלול ושיפור ברמת השירות ובאפיקי השירות למורינו. ארגון המורים חרט על דגלו, לצד המאבק הבלתי מתפשר על מעמדם הפרופסיונלי של מורינו, להעניק שירות מהשורה הראשונה בתחומי הפנאי והרווחה, ושיתוף הפעולה שנחתם היום מבטיח את זה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   'רב בריח' יצא בגליון חג. צילום: עמית...
*   על רקע התפשטות הקורונה, פסטיבל הסרטים...
*   תיבת האוצרות של ארכיון הסרטים הישראלי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים