המרכז הרפואי בני ציון והחברה הכלכלית לחיפה יבחנו שיתופי פעולה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: גדי נס

ד'ר אוהד הוכמן הציג בפני סגן ראש העיר חיפה עו'ד דוד עציוני, המכהן גם כיו'ר החברה הכלכלית לחיפה, את חלק מהחזון של בית החולים לשיתופי פעולה עם הקהילה העסקית

פורסם ב: 26/05/2020 10:42

מימין לשמאל מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן עם סגן ראש עיריית חיפה ויו'ר החברה הכלכלית לחיפה עו'ד דוד עציוני. צילום: - גדי נס
זאת כדי לקדם את בית החולים וכן את החברות העסקיות. זה יאפשר מתן כיווני פעולה שונים לגופים השונים ויתן ערך לכלל השותפים. השניים סיכמו לבחון שיתופי פעולה.

מנכ'ל המרכז הרפואי בני ציון ד'ר אוהד הוכמן שאירח את סגן ראש עיריית חיפה עו'ד דוד עציוני ,סקר בפניו את הפעילות הנרחבת שבוצעה במרכז הרפואי בתקופת משבר הקורונה וההיערכות לגל שני בתקווה שזה לא יגיע כמובן. ד'ר הוכמן שיבח בפני סגן ראש העיר חיפה עו'ד דוד עציוני את תפקודם של הצוותים הרפואיים ועובדי המרכז הרפואי במהלך משבר הקורונה והדגיש: 'בבית החולים 'בני ציון', יש צוות מצוין ומסור שמתחילת האירוע לא היסס לעשות הכל על מנת לתת טיפול רפואי נאות לחולי הקורונה כמו גם לחולים שאינם חולים בקורונה. כולם התגייסו למשך שעות רבות של עבודה בשישי, בשבת במהלך החג ועשו את הכל! אם זה רופאים, אחיות, מקצועות הבריאות ומנהל ומשק'.

מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' הציג בנוסף בפני סגן ראש העיר חיפה את תנופת הבנייה המרשימה שבה מצוי ביה"ח הכוללת בתוכה בניית חדר מיון ומחלקת אשפוז ממוגנים, שיפוץ מחלקות בבית החולים, בניית חדרי לידה חדשים, שיפוץ והרחבת מכון פה ולסת, שיפוץ והרחבת המכון ההמטולוגי והאונקולוגי ועוד.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   מטופל בבידוד קורונה הגיע למחלקת טראומה...
*   חוקרים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים