אלי שגיב מנכ'ל 'לוריאל ישראל' ומגי אזרזר בטקס הפתיחה במד'א קריית אונו, לקראת תרומת עשרות אלפי יחידות אלכוג'ל. כתבה: רונית קיטאי

המטרה להעניק אלכוג'ל לצוותים רפואיים, קשישים ובתי אבות.אלי בין מנכ'ל מד'א: 'אני שמח שיוצאים מהמשבר אך קורא להישאר ערניים ולשמור על ההנחיות ועל בריאות הציבור' ואילו מגי אזרזר הצהירה : 'הם הגיבורים האמיתיים של הקורונה'

פורסם ב: 12/05/2020 17:10

מימין לשמאל אלי בין, מגי אזרזר ואלי שגיב. צילום: גדי סיארה
בטקס חגיגי נערך בהשתתפות אלי שגיב מנכ'ל לוריאל ישראל, בכירי החברה ובכירי מד'א, נתרמו אלפי יחידות אלכוג'ל שיחולקו לכל עובדי מד'א בארץ. הטקס היווה את התחלתו של מבצע תרומה ענק שיימשך במהלך החודש הקרוב, במסגרתו לוריאל ישראל תתרום עשרות אלפי מוצרי אלכוג'ל של מותגי גרנייה ולוריאל פריז, לצוותי רפואה וחירום, לקשישים ולבתי אבות ברחבי הארץ במטרה לסייע להם בשמירה על היגיינה.


הטקס נערך במוקד השליטה של מד'א הממוקם בקריית אונו, בהשתתפות אלי בין מנכ'ל מד'א והשחקנית מגי אזרזר, הפרזנטורית של 'גרנייה 'בישראל, אשר הגיעה כדי להביע תמיכה וסולידריות עם המהלך וכדי להשתתף במאבק המתמשך בנגיף הקורונה, כחלק מתכנית הסולידריות הגלובלית של לוריאל בעולם.

אלי שגיב מנכ'ל לוריאל ישראל: 'במסגרת המאמץ תתרום לוריאל ישראל החל מהיום למשך השבועות הקרובים אלפי יחידות אלכוג'ל לשמירת על היגיינה של צוותי רפואה ודיירי בתי אבות וקשישים בכל רחבי הארץ, המהווים אוכלוסיות פגיעות במיוחד. לצד זה תתרום החברה גם את כל רווחי המכירה של מוצרי האלכוג'ל כסיוע לצוותי רפואה'.

אלי בין מנכ'ל מד"א הודה באופן אישי לאלי שגיב ולעובדי לוריאל ישראל ואמר: 'אומנם אנו יוצאים מהמשבר אך אני קורא לציבור להישאר עירני ולשמור על המאמצים למיגור הקורונה, באמצעות שמירה על הכללים וההנחיות'.

השחקנית מגי אזרזר, ששמרה על כללי הבידוד באופן מיוחד, נכחה במפגש על אף שיצאה פעמים בודדות בלבד מהבית בתקופת הקורונה והתעניינה במיוחד בעבודתם של עובדי מוקד השליטה. לדבריה: 'היום הזה מרגש אותי והתרומה של 'גרנייה' בפרט. המחווה הזו היא המעט שאני יכולה לעשות למען צוותי הרפואה שבעיניי הם הגיבורים האמיתיים במאבק נגד נגיף הקורונה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   מטופל בבידוד קורונה הגיע למחלקת טראומה...
*   חוקרים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים