בצל הקורונה המוצר החדש מגיע לישראל Nasaleze (נאזאלז). כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

Nasaleze (נאזאלז) הוא תרסיס אף המיועד לסייע במניעת הדבקה של חיידקים ונגיפים פתוגניים בתוך 2 דקות מרגע הריסוס

פורסם ב: 10/05/2020 15:22

Nasaleze לנסיעה 89ש'ח .צילום: יח'צ.
Nasaleze תרסיס אף שמיועד לסייע במניעת הדבקה של פתוגניים (חיידקים ונגיפים) ומשמש כעין מסיכה בלתי נראית.
נגיף הקורונה נכנס דרך מערכת הנשימה לגופנו, דרך הפה והאף שתמיד חשוף. ההנחיה של משרד הבריאות כיום מדברת על יציאה למרחב הציבורי במסכה שתכסה את האף ואת הפה. הרציונל מאחורי המסכה הוא בעיקר מניעה ממי שמרכיב את המסכה להדביק מישהו אחר.

Nasaleze יוצר שכבת הגנה באף ובכך נמנעת הידבקות של המשתמש עצמו. כמובן שניתן לשלב נזאלאז עם מסכה על מנת לתגבר את ההגנה.Nasaleze הינו מוצר חכם, מבוסס על סוג מיוחד של אבקה מיקרונית micronized powder .
צלולוז (הידרוקסי-מתיל-פרופיל-צלולוז) שבמגע עם רירית האף יוצרת שכבת ג׳ל שמצפה את ריריות האף ויוצרת מעין שכבת מגן המונעת הדבקת נגיפים בריריות האף וכניסתם למערכת הנשימה.


בזמן שהמסכות הכירורגיות (הנשמיות) מיועדות בעיקר למנוע מאיתנו להדביק אבל לא להידבק, Nasaleze מסייע בהגנה עלינו מהידבקות.מחקר חדש שפורסם לפני חודש מוכיח ש Nasalezeחסם מעבר חלקיקים מזהמים וגורמים אלרגנים ב94% ביחס לקבוצת ביקורת. מחקרים נוספים שנערכו מצאו יעילות משמעותית במניעת הדבקה בנגיפים. יש מושג רפואי, אינוקולום שמבטא את כמות הנגיפים החודרים לגוף וככל שמצמצמים את כמות הנגיפים הנכנסת למערכת הנשימה כך גם הסיכוי לחלות יורד משמעותית.

ניתן להשתמש ב Nasaleze ביחד עם מסכה לצורך הגנה כפולה. המוצר מתחיל את השפעתו 2 דקות מרגע הריסוס. בכל מוצר אפשרות ל- 200 לחיצות בהנחה שמשתמשים במוצר 2-3 פעמים ביום ומקנה ההגנה למשך 6 שעות כל פעם. המוצר מספיק לכמה חודשי שימוש ועלותו כ- 89 ש'ח.

מחקרים מוכיחים שהפעילות האנטי ויראלית נמשכת עד 72 שעות מזמן הנטילה. המוצר בעל בטיחות מקסימאלית, לא מכיל סטרואידים או מכווצי כלי דם שפוגעים ברירית האף, לא ממכר, מתאים לילדים מגיל 3 ולנשים בהריון. המוצר מיוצר באנגליה ומאושר על ידי FDA וEU וברישיון משרד הבריאות (אביזר רפואי).על פי נתונים מאמזון כבר בחודש פברואר המוצר מכר בעולם ב1334% יותר מכל שנת 2019.

Nasaleze ש'ח 89 ש'ח לבקבוקון. (מספיק ל- 200 לחיצות) והמוצר תקף לחצי שנה מרגע הפתיחה ומיועד לשימוש אישי בלבד. Nasaleze בגירסת הנסיעות נמצאת באופן בלעדי בסניפי סופר פארם. Nasaleze גרסת צינון ושפעת: נמצאת גם בבתי המרקחת וביתר רשתות הפארם.
למידע נוסף הקליקו כאן לאתר שלהם:

www.Nasaleze.co.il

גרסת הצינון והשפעת זהה לגרסת הנסיעות.
Nasaleze - המחיר 89 ש'ח .צילום: יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   איל מקיאג' IL MAKIAGE מציגה את מראה האיפור...
*   אתמול נערכו בישראל צילומי ׳אתגר המיליון׳...
*   סתיו בקולקציית חברת 'אלוני' עם הטרנד...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים