בזק בינלאומי במהלך משולב Wi-Fi+ . כתבה: רונית קיטאי. צילום: בזק בינלאומי

אילן סיגל סמנכ'ל השיווק של בזק בינלאומי על הגדלת הטווח בטכנולוגיית Mesh המאפשר אינטרנט מהיר בכל פינה בבית ועל נתב הדגל החדש והמתקדם של החברה. לדבריו שני מוצרים אלו מעניקים את הפתרון המלא לרשת ה- Wi-Fi בבית הישראלי הממוצע

פורסם ב: 10/05/2020 10:56

צילום: בזק בינלאומי
חברת בזק בינלאומי יוצאת במהלך משולב המעניק את הפתרון המלא לאינטרנט מהיר בכל מקום בבית. החברה השיקה היום מגדיל טווח העובד בטכנולוגיית Mesh של חברת TP-Link, ובמקביל פותחת הרשמה מוקדמת באתר החברה לנתב החדש מבית בזק בינלאומי, Wi-Fi+, התומך במהירויות גבוהות של עד Mbps250 ואשר יושק בחודש יוני 2020.

אילן סיגל סמנכ'ל השיווק של בזק בינלאומי אמר: "ההחלטה לצאת למהלך באה בעקבות מחקרים שערכנו בהם עלה כי בבית ישראלי ישנם בממוצע 6 מכשירים המחוברים לרשת ה- Wi-Fi הביתית, ביניהם: מחשבים ניידים, סלולריים, טלוויזיות חכמות, סטרימרים ועוד, ריבוי זה של מכשירים משפיע על שביעות הרצון של האוכלוסייה מהרשת הביתית.

66% מהאוכלוסייה דיווחו על 'אזורים מתים' ללא קליטת Wi-Fi בבית, ביניהם חדרי ממ'ד אשר אופייניים לבתים בישראל, מרפסות, מרתפים וחדרים המרוחקים משמעותית מטווח הקליטה של הרשת האלחוטית. אנו רואים גם כי עם משבר הקורונה חלה עליה בשימוש ברשת ה- WiFi הביתית, ו- 82% מהאוכלוסייה מדווחת כי מאז עלתה החשיבות של רשת Wi-Fi חזקה ויציבה בבית. השקת שני המוצרים החדשים תאפשר לנו להעניק ללקוחותינו קליטה מקסימלית בכל רחבי הבית, כולל באזורים המרוחקים משמעותית מטווח הקליטה של הרשת האלחוטית'.


מגדיל טווח של חברת TP-Link הידועה עובד בטכנולוגיית Mesh ואינו חייב להיות בטווח הקליטה של הנתב. הטכנולוגיה מאריכה את קליטת ה- Wi-Fi בבית בצורה שלא מפחיתה את הקליטה גם בחדרים מרוחקים מהנתב או במקומות עם קושי קליטת רשת כמו ממ"ד או מרתף. השימוש בטכנולוגיה זו, עוזר לשמור על מהירות הגלישה, בעוד בעת שימוש ברפיטר, מהירות הגלישה יכולה לרדת משמעותית במרחק רב מהנתב. מהרגע שמתקינים את יחידות ה-Mesh אין צורך בביצוע כל פעולה נוספת, המכשירים המחוברים לרשת האלחוטית מתחברים לנתב או ליחידת ה-Mesh הקרובה ביותר אליו.

בזמן תנועה בתוך הבית, המכשיר המחובר לרשת האלחוטית עובר בין יחידות ה-Mesh באופן אוטומטי וממשיך לגלוש על גבי הרשת האלחוטית בצורה חלקה ורציפה. למגדיל הטווח של בזק בינלאומי מספר יתרונות חשובים: הוא בעל אפליקציה בעברית ומאפשר התקנה עצמית פשוטה ונוחה באמצעות האפליקציה, צפייה מרחוק במכשירים המחוברים ל- Wi-Fi ועדכון הגדרות בממשק קל ונוח. כמו כן, מגדיל הטווח מבצע עדכוני מערכת אוטומטיים ללא צורך בהתערבות הלקוח ומאפשר בקרת הורים.

הנתב החדש Wi-Fi+ מבית Heights Telcom תומך במהירויות גבוהות של עד Mbps250 בתשתית נחושת ומסוגל לתמוך בסיבים אופטיים, בחודש יוני הקרוב יושק הנתב ויושכר במחיר של 19.9 לחודש. הנתב מאפשר שידור רציף וחלק של הרשת בכל חלקי הבית, שידור אלחוטי ב- 2.4 Ghz ו- 5Ghz ותומך טכנולוגיית תשדורת מתקדמת (Ipv6, Multicast, ו- easy mesh).

בזק בינלאומי מציעה את המחיר המשתלם ביותר בשוק התקשורת והינה החברה היחידה שמוכרת מגדיל טווח בעל 2 יחידות Mesh במחיר של אחד, 14.90 ש'ח לחודש למשך 36 חודשים או 16.90 ש'ח לחודש למשך 36 חודשים כולל תמיכה מורחבת מהמוקד הטכני של בזק בינלאומי הפעיל 24/7. למוצר אחריות לשלוש שנים מהיבואן הרשמי.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   לקראת ההכרזה על הידוק הסגר והחמרה...
*   טאצ' קטן והבית מושלם . טאצ' - סדרת מוצרי...
*   מבצע מיוחד לכבוד חג סוכות יתקיים בחברת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים