לקראת חג שבועות זוהי הזדמנות לעשות טוב לזולת עם 100% קנייה חברתית. כתב: איל לרמן. צילום: רויטל כהני שביט

עמותת 'אנוש' מציגה: מתנות מקוריות לחג השבועות עם ערך חברתי המיוצרות על ידי מתמודדים עם מגבלה נפשית

פורסם ב: 07/05/2020 09:38

צלחת מאויירת. צילום: רויטל כהני שביט
גם השנה– תש'ף 2020, מציגה אנוש, העמותה הישראלית לבריאות הנפש, מתנות ומארזים לחג השבועות. כל המוצרים, מיוצרים על ידי מתמודדים עם מגבלה נפשית, העובדים במרכזי התעסוקה של אנוש ברחבי הארץ. הרווח ממכירת המוצרים, מועבר ישירות למתמודדים - על מנת להוות עבורם מקור הכנסה נוסף ולסייע להם להשתלב בקהילה ולחזור ולחיות חיים מלאים ובעלי משמעות.המסגרת התעסוקתית מהווה מודל שיקומי, שבו מתמודדים עם מגבלה נפשית, מקבלים הכשרה וכלים שיעזרו להם להשתלב בתעסוקה בשוק. מחירים מיוחדים מוצעים לחברות, ארגונים ולקוחות עסקיים.

מה תמצאו בקטלוג המתנות לחג ?

כלי קרמיקה להגשה ומוצרי מזון גורמה המתאימים לחג.מארזי כלים ומתנות למארחים בדגש על ציוד למטבח ולשולחן ההגשה.מארז לים ולבריכה.

עלות המארזים והמתנות נעה בין 12 ל- 153 ש'ח. את המארזים והמתנות ניתן לקבל במשלוח עד הבית. ניתן להזמין את המארזים והמתנות ישירות מאתר חנות האון ליין של עמותת אנוש – "אנושופ" בכתובת: www.enoshop.co.il כאמור, כל רכישה באתר, מספקת תעסוקה והכנסה נוספת למתמודדים בעמותה.


יש גם מספר מארזים ומתנות לחג: מגש גבינות – מידות 21x29 ס"' – 55 ש'ח. מגש טאפס לבן – מידות 24x12 ס"מ - 35 ש'ח. מגש אליפסה שיבולים במידות 21x36 ס"מ – 55 ש'ח. צלחת הגשה מלבנית + 6 צלוחיות - מידות 45x14 ס"מ – 153 ש'ח.צלחת מאוירת – מבחר דוגמאות - 20 ס"מ – 20 ש'ח . מגש אינגליש קייק בהבלטת פרחים – מידות 16x29 ס"מ – 57 ש'ח. פרח קרמיקה - 12 ש'ח . אבן ריח אושר/ברכה/שלווה– 25 ש"ח. מארז ים בריכה – 125 ש'ח.מגבת חוף עגולה ענקית בקוטר 150 ס"מ. משחק שש בש. תיק לבריכה או לים ועוד.


אנוש, העמותה הישראלית לבריאות הנפש, הוקמה לפני מעל 40 שנה, במטרה לסייע למתמודדים עם מגבלה נפשית ולבני משפחותיהם. במהלך השנים, פיתחה העמותה שירותי שיקום חדשניים ופורצי דרך, המבוססים על התאמה אישית ועל ערכי גישת ההחלמה, המאפשרים לאדם לחיות חיים מלאים ובעלי משמעות.

כיום מפעילה אנוש למעלה מ-70 מרכזי שירות למתמודדים ומרכזי ייעוץ וסיוע לבני משפחה בכל רחבי הארץ. לעמותה כ– 700 עובדים מקצועיים ומאות מתנדבים, המספקים מענה בתחומי דיור, תעסוקה, חברה ופנאי וייעוץ למשפחות.בתהליך השיקום מושם דגש על השתלבות המתמודד בסביבה שבה הוא חי ועובד, תוך התייחסות מקצועית לא רק אליו כפרט, אלא גם למשפחתו ולחברה הסובבת אותו. התהליך מעוצב כך, שיעניק לאדם תחושת שייכות לקהילה, ביטחון ותקווה.

עמותת אנוש, היא הארגון הגדול ביותר, המספק שירותי שיקום בתחום בריאות הנפש בישראל. השירותים ממומנים ברובם על ידי משרד הבריאות, באמצעות סל שיקום. אנוש פועלת לקידום זכויותיהם של אנשים המתמודדים עם מוגבלות נפשית ושל בני משפחותיהם, באמצעות פעולות סנגור, שינוי מדיניות וקידום חקיקה.

מנכ"לית העמותה: ד"ר הלה הדס

לאתר 'אנוש':

www.enosh.org.il
מארז ים בריכה. צילום: רויטל כהני שביט

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   לקראת ההכרזה על הידוק הסגר והחמרה...
*   טאצ' קטן והבית מושלם . טאצ' - סדרת מוצרי...
*   מבצע מיוחד לכבוד חג סוכות יתקיים בחברת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים