תלמידי החטיבות העליונות חזרו הבוקר לספסל הלימודים. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

מינהל החינוך בעיריית חיפה גיבש יחד עם משרד החינוך תכנית תגבור מיוחדת עבור תלמידי י'א - י'ב המתמקדת בהכנת התלמידים לבחינות הבגרות

פורסם ב: 06/05/2020 09:21

תלמידי בי'ס 'אליאנס' חזרו הבוקר לבית ספרם. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
בנוסף, תעניק העירייה שיעורי תגבור פרטני בהתאם לצרכים שיועלו, במגוון רחב של מקצועות, וכן תגבורים במסגרת תכניות המצוינות במקצועות המדעים והמתמטיקה. תלמידי כיתות י'א - י'ב מצטרפים הבוקר בחיפה לתלמידי כיתות א' עד ג' ולתלמידי החינוך המיוחד שכבר החלו בלימודיהם. תכנית העבודה של מינהל החינוך כוללת סיוע רגשי לתלמידים הזקוקים לכך והוא יינתן ע'י צוות השירות הפסיכולוגי העירוני, רכזי עוצמה וקציני הביקור הסדיר שבאגף להעצמה חינוכית.

לחזרת התלמידים לספסל הלימודים, קדמה היערכות נרחבת של מינהל החינוך בעיריית חיפה, אשר פעל יחד עם הנהלות בתי הספר להכנת מוסדות החינוך לפי כללי משרדי הבריאות והחינוך. השיעורים יתקיימו במתכונת 'קפסולות' של עד 17 תלמידים בכיתה. מערך המנקות בבתי הספר תוגבר, על מנת להבטיח שניקיון בתי הספר ישמר באופן קפדני. בנוסף חוטאו בהתאם להנחיות משרד הבריאות בין היתר שולחנות הלימוד, הכיסאות, הידיות ותאי השירותים.

כניסות בתי הספר התיכוניים סומנו במרווחים של כל שני מטר, על מנת לאפשר קליטה מסודרת של התלמידים, הוגדרו אזורי המתנה לתלמידים שיגיעו ללא הצהרת בריאות ונקבעה חלוקה חדשה של כיתות הלימוד באופן שיאפשר לקיים את השיעורים במתכונת של 'קפסולות'.

(רוני גרוסמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   דני קליין ונטע סולטניק תושבי חיפה...
*   שיתוף פעולה ראשון בין עיריית חיפה...
*   פורום נשים - תעשיית מפרץ חיפה יצא לדרכו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים