הלימודים בחיפה לא יתחדשו היום (יום א') בכיתות א-ג. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

'צוותי ההוראה וההנהלה יגיעו מחר בבוקר לבתי הספר וייערכו סיורים עם ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם ומחזיקת תיק החינוך סיגל ציוני כדי לוודא שהכיתות ובתי הספר ערוכים ומוכנים לקליטת התלמידים בהתאם לדרישות משרד הבריאות באופן מלא', דיווח דובר עיריית חיפה אלירן טל

פורסם ב: 03/05/2020 00:13

מימין לשמאל סיגל ציוני , ד'ר עינת קליש רותם ודובר עיריית חיפה אלירן טל. צילום : רונית קיטאי
התלמידים יחזרו ללימודים בהמשך השבוע לאחר שתיבחן מוכנות המערכת ושבריאות התלמידים והצוות החינוכי מובטחת, על פי כל הקריטריונים הנדרשים. הלימודים בכיתות י"א-י"ב יתחדשו בהמשך השבוע, רק לאחר שבתי הספר התיכוניים יעמדו בכל הקריטריונים.

אלה ההחלטות שהתקבלו במוצ'ש בתום ישיבת הערכת מצב בראשות ראש עיריית חיפה, ד"ר עינת קליש רותם, מחזיקת תיק החינוך, סיגל ציוני ובהשתתפות בכירי מינהל החינוך.

נציין שעיריית חיפה נערכה בשבועות האחרונים באופן מלא להחזרת התלמידים ללימודים, אולם ההנחיות המחמירות של משרד הבריאות שהתקבלו רק מאוחר הערב אינן מאפשרות את פתיחת בתי הספר מחר. תלמידי החינוך המיוחד ימשיכו ללמוד כמתוכנן.

ראש עיריית חיפה ד'ר קליש רותם:'עיריית חיפה תפעל במשנה זהירות ובאחריות לילדים ולמשפחותיהם, ותוודא לפני הכל שמערכות החינוך אכן מוכנות ומסוגלות לנהל את החזרה לכותלי בתי הספר באופן זהיר ומסודר. אחרי הסגר בבית משך שבועות רבים, עוד יום או יומיים לא שווים הרס של משמעת שנשמרה שבועות'.

מחזיקת תיק החינוך בעיריית חיפה סיגל ציוני : 'מתחילת המשבר מינהל החינוך עבד ללא לאות על מנת לוודא שהמערכת תתפקד באופן מיטבי לרווחת ההורים והילדים ונערכנו מראש למתווה של חזרה בטוחה ומבוקרת. נמשיך לפעול באחריות ולדאוג לכל ילד כמו לילדים שלנו ולהשיבם ללימודים באופן מסודר ובטוח'.
צילום : דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   עו'ד משה יונאי וחבריו ל 'רוטרי ישראל'...
*   'אינטימי בחצר' - אירועים בחצר הוילה...
*   הקרן לחיפה חילקה השבוע עשרות ערכות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים