בני משפחתה של לינדה רובן פנו לעזרת ניידת השמחה של אגף התרבות בעיריית חיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

לינדה רובן שיום הולדתה ה-86 חל היום ונמצאת לבד בביתה ב'ורדיה היאט' בחיפה, כשהיא מרותקת לכסא גלגלים, קיבלה זר פרחים ועוגת יום הולדת ממשפחתה. בנהריה ובחיפה לשם עקרה לפני שנים היא היתה מוכרת בעבר כאשת חברה פעלתנית

פורסם ב: 26/04/2020 11:46

לינדה רובן לבית דבוש זוכה לקבל עוגת יום הולדת וזר פרחים. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
ניידת השמחה של אגף התרבות הגיעה הבוקר לשכונת ורדיה בעיר כדי לאפשר ללינדה רובן לבית דבוש לחגוג את יום הולדתה. זה התרחש לאחר שבני משפחתה הנרגשים פנו לפני כמה ימים לעיריית חיפה וביקשו לסייע להם בארגון החגיגה לסבתא שנמצאת לבד בבית. אגב לידיעת בני משפחת רובן : ב'ורדיה היאט' יש עמדה המאויישת 24 שעות ביממה ואפשר היה להשאיר שם את הזר והעוגה.

אין,אין חגיגה בלי עוגה ולינדה רובן אוהבת חגיגות ובגדול.בני המשפחה שמכירים את אופייה מן הסתם רצו לשמח אותה בענק וגם הצליחו. בעבר הרחוק היא היתה בעלת משרד מצליח לסוכנות ביטוח בנהריה וגם היתה אשת חברה שערכה מסיבות רבות בביתה עם בעלה רפי רובן ז'ל, שעבד במשך שנים רבות ב'זוגלובק' נהריה. לאחר פטירתו היא כבר לא מצאה עוד טעם לגור בעיר בה עבד ועקרה לחיפה. היא חגגה לא מעט במסיבות אך העובדה שנותרה לבד, בשל אובדן בעלה, הגיל המתקדם ובעיות בריאות מנעו ממנה להמשיך בחיי החברה להם הורגלה. האישה מלאת שמחת החיים שהחיוך לא מש מפניה חגגה הפעם לגמרי לבד. עצוב למדיי כמו כל המצב במדינה. תשאלו את משפחות שטראוס, זוגלובק, משכית, אטינגר, שטיינמץ ואחרות כי כולם בנהריה הכירו אותה.

בחיפה נראתה לינדה רובן אוהבת חיי החברה, כשהיא מאזינה להרצאות שהתקיימו ב'מרכז פנורמה'. בתחילה לבד ואחר כך הגיעה לשם כשהיא נעזרת במקל הליכה. אחר כך כשבריאותה התרופפה עוד יותר באה עם המטפלת שלה עד שהמצב הוחמר וגם לכך לא יכלה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   חופי חיפה בין הנקיים ביותר בארץ. צילום:...
*   ח'כ משה קינלי טורפז ('יש עתיד') ביקר...
*   אלוף ישראל באיגרוף קלאסי ודים פושין...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים