ה'קורונע' של 'כללית' מגיע לשכונות חיפה וכך קרון נייד ובתוכו הצוות ,יאפשר ביצוע בדיקות קורונה קרוב לבית. צילום: דוד חורש, דוברות 'כללית'

בחיפה יחנה הקורונע מחר יום חמישי 23.4.20 בנווה שאנן בחיפה, בסמוך למרפאת 'כללית' יוליוסבורגר ברחוב הבנים ובשבוע הבא (ביום חמישי 30.4) יוצב ליד מרפאת פרונט ברח' גאולה

פורסם ב: 22/04/2020 12:44

'קורנוע' לבדיקות קורונה. צילום: דוד חורש דוברות 'כללית'
תושבי השכונות השונות בחיפה, אשר זקוקים לבדיקת קורונה מתבשרים בזה כי צוות 'כללית' יגיע בקרון בדיקות מרווח עד לאיזור המגורים שלהם ויקח דגימה לבדיקת קורנה בנוחות וליד הבית.

הבדיקה נערכת רק למי שקיבל הפניה לפי קריטריונים רפואיים על ידי רופא המשפחה ולפי שעת זימון שמסדיר צוות כללית , זאת כדי למנוע המתנה והתקהלות. יתרון נוסף לקבלת השירות בקורונע הוא בכך שהבדיקות מתבצעות במעבדת הקורונה שהקימה 'כללית' במעבדה המחוזית שלה בנשר, כך שלוח הזמנים לקבלת תוצאה מתקצר משמעותית. יתר על כן, מדובר במעבדה עם ניסיון קליני רב, העומדת מזה שנים במבדקי איכות מחמירים.

רונן נודלמן, מנהל כללית במחוז: כללית נערכה להנגשה מירבית של בדיקות הקורונה ופרסה מתחמי בדיקות בעיקר בישובים מרוחקים ובאיזורים בהם לא בוצעו בדיקות. כחלק מהמאמץ להנגיש את הבדיקות ולהבטיח היענות מירבית, הכשירה כללית, ביוזמה פורצת דרך, קראוון מרווח ומצוייד היטב שמגיע לישובים ושכונות בהתאם לצורך. /אני קורא לכל מבוטחינו שזקוקים לבדיקה אם כי נחשפו לאדם חולה, או סובלים מתסמינים שיפנו כבר עתה לרופאים המטפלים שלהם במרפאות כללית לקבלת הפניה ומועד בדיקה שעשויה להציל חיים/.

יש לציין כי שיעור הנבדקים אשר פונים לבדיקה בקורונע גבוה בהרבה מאשר של הפונים לאוהלי הבדיקות, דבר זה מעיד כי יוזמת כללית להביא את הבדיקות קרוב לבית ובתנאים נוחים מגבירה את ההיענות.בהמהלך השבוע הגיע הקורונע של כללית בכרמיאל, עוספיה, קרית ים רסקו ועתיד להגיע בשבוע הבא לקרית אתא ליד מרפאת לב הקריה (יום א'), ליוקנעם בצמוד למרפאת עמק השלום (יום ב').
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   חוקרים בפקולטה לרפואה ע'ש רפפורט בטכניון:...
*   במהלך ישיבת הנהלת 'כללית' במחוז חיפה...
*   שני רופאים בכירים חדשים הצטרפו למחלקה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים