מינוי בינלאומי עם כבוד שכולו דבש. כתבה: רונית קיטאי. צילום: גיל לביא

בשביל כבוד צריך לעבוד והוא עושה זאת מסתבר. נשיא הבורסה ליהלומים בישראל יורם דבש נבחר לכהן כנשיא הפדרציה העולמית

פורסם ב: 22/04/2020 12:38

יורם דבש נשיא בורסת היהלומים. צילום: גיל לביא
יורם דבש נבחר פה אחד לתפקיד נשיא הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים בעולם .נוכח המשבר העולמי, זהו אירוע חסר תקדים בפדרציה העולמית של בורסות היהלומים

ההחלטה על מינויו של יורם דבש, נשיא בורסת היהלומים הישראלית לתפקיד נשיא הפדרציה העולמית, התקבלה אתמול ע'י נשיאי פדרציית בורסת היהלומים העולמית. יורם דבש מחליף את ארני בלום, נשיא הבורסה הדרום אפריקאית, שכיהן משנת 2012 ועד עתה בתפקיד.

הפדרצייה העולמית של בורסות היהלומים מייצגת30 בורסות יהלומים מרחבי העולם תחת קורת גג אחת. מטרתה היא להגן על האינטרסים של בורסות מסונפות וחבריהם הפרטיים וכן להשתתף בקידום הסחר העולמי ולעודד הקמתן של בורסות נוספות. בחירתו של דבש לתפקיד הפדרציה מספקת גאווה רבה למדינת ישראל ולבורסת היהלומים הישראלית.

יורם דבש: 'אני מודה על האמון שנתנו בי נשיאי הפדרציה. דווקא בתקופה קשה זו בו ענף היהלומים עומד בשעתו הקשה ביותר עם עצירה כמעט מוחלטת של הסחר העולמי ביהלומים , זו הזדמנות לפעול ולהצעיד את הענף לשיאים חדשים ולאפיקים עסקיים חדשים ונוספים. בחירתי לנשיא הפדרציה העולמית הינה נדבך נוסף בו ניתן להשפיע על עולם היהלומים, תוך אחידות המטרות ושיתופי פעולה גלובליים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   פרופ' פרץ לביא לשעבר נשיא הטכניון...
*   היהלומן ניסים זוארץ נבחר לתפקיד הנשיא...
*   סאלי גליצנשטיין (40) נבחרה כמנכ'לית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים