מינהלת ההורים - הסטארטאפ החיפאי הותאם בצו השעה בפורמט וירטואלי חדשני. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

הרצאות, סדנאות ומפגשי יעוץ מועברים חינם ע'י מנהלת ההורים חיפה לתושבי העיר בעברית, ערבית, רוסית וצרפתית. סיגל ציוני חברת מועצת עיריית חיפה ומחזיקת תיק החינוך בעיריית חיפה מסבירה על מודל זה

פורסם ב: 14/04/2020 16:16

סיגל ציוני. צילום :רונית קיטאי
הפעילות המותאמת לכל צרכי הקהילות בעיר, ממומנת במלואה ע'י עיריית חיפה במטרה להעמיק את הנוכחות ההורית בחיי הילדים, לשפר את התקשורת ביניהם, לחזק את התא המשפחתי כתומך בהצלחה של הילדים ולקדם דיאלוג ושותפויות במרחב החינוכי קהילתי.


סיגל ציוני חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק החינוך בעיריית חיפה: 'אנו גאים במודל ייחודי פורץ דרך שאין כמותו בכל הארץ - חיפה מדברת הורות ובנתה תשתיות איתנות ומשמעותיות שמוכיחות את עצמן בשיגרה וביתר שאת גם במצבי חירום.מינהלת ההורים נותנת קשת רחבה של שרותים שהותאמו גם למרחבים הוירטואלים ולמציאות המורכבת איתה מתמודדים ההורים בימים אלה. החלטנו לתגבר את פעילות מנהלת ההורים ולתת חלופות אקטואליות ורלוונטיות בהתאם להנחיות משרד הבריאות באמצעות אמצעים דיגיטלים.

על מנת לוודא כי הפעילות מותאמת לצורכי ההורים במיוחד בימים אלה ,מקיים צוות המינהלת על בסיס קבוע חשיבה מקצועית המתאימה את התכנית לאתגרי השעה ולשינויים שנוצרו בתא המשפחתי. סדנאות ההורים מותאמות לכל הקהילות המתגוררות בחיפה וכוללות גם סדנאות לקהילה הערבית, הדתית לאומית , החרדית והרוסית.

בנוסף לכך ן מותאמות הסדנאות להורי מתבגרים, הורים לילדים בגיל הרך והורים לתלמידי בתי הספר היסודיים, להורים גרושים ולאלה הנמצאים בתהליכי גירושין. בנוסף מציעה מינהלת ההורים מענה גם ל'סבוש ולסבתוש' ומגוון הדרכות פרטניות, במסגרתן יכול ההורה לשתף ולהתייעץ בשיחות טלפון אישיות בכל הקשור להתמודדות עם אתגרי השעה. ההדרכות ניתנות במימון עיריית חיפה ללא עלות לתושבי העיר ע"י מיטב אנשי המקצוע בעברית, ערבית, רוסית וצרפתית.

קישור לדף הפייסבוק:

www.facebook.com/horimhaifa1

(רוני גרוסמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   הקרן לחיפה גייסה תרומות להקמת ספריית...
*   מיזם '20 דקות-זוז!' ממשיך להתרחב. עיריית...
*   מנהיג חדש לתלמידים ולנוער בישראל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים