קורס בניהול פיננסי לילדים בכתות ג' עד ו' ע'י המרכז לצמיחה פיננסית מבית בנק הפועלים ועמותת 'שיעור אחר' . כתב: איתן אטיאס

זהו קורס המיועד למנהלים הצעירים של המחר, במיוחד לימי הקורונה והוא יועבר על ידי מיטב המומחים מעולם העסקים והפיננסים, באמצעות פלטפורמת ZOOM

פורסם ב: 13/04/2020 14:23

המרכז לצמיחה פיננסית מציע את הקורס למנהלים הצעירים של המחר.צילום: בנק הפועלים
בין תכני הקורס: תורת המשחקים, יסודות הכלכלה, הצבת יעדים ומטרות, בניית תקציב, חיסכון והשקעות, עולם הפרסום, הקמת סטארט אפ, עולם הבנקאות, סודות הניהול ומבנה חברות, הטכנולוגיות שישנו לנו את העתיד ועוד.הקורס יתקיים בימים א' עד ה', בתאריכים: 23-19 לאפריל, בין השעות 16:00 ל-18:00

לפרטים נוספים, לסילבוס המפורט ולכניסה חינם לקורס, היכנסו לדף הקורס באתר המרכז לצמיחה פיננסית:


www.fingrow.co.il/he/node/2175

אחרי למעלה מחודש בו הילדים סגורים בבתים בשל נגיף הקורונה, המרכז לצמיחה פיננסית החליט "להרים את הכפפה" ולאפשר לילדים לנצל את הזמן בבית וללמוד דברים חשובים שיפתחו להם צוהר לעתיד בתחומי העסקים, היזמות, הטכנולוגיה והכלכלה.

המרכז לצמיחה פיננסית חבר לעמותת 'שיעור אחר', ויחד בנה קורס ייחודי ושמו 'המנהלים הצעירים של המחר'. הוא מבוסס על תכנים שפותחו בשני הגופים הללו והותאמו במיוחד לילדים בכיתות ג' עד ו'.

הקורס חווייתי ואינטראקטיבי,גם ישודר באמצעות פייסבוק לייב. בין תכני הקורס: תורת המשחקים, יסודות הכלכלה, הצבת יעדים ומטרות, בניית תקציב, חיסכון והשקעות, עולם הפרסום, הקמת סטארט אפ, עולם הבנקאות, סודות הניהול ומבנה חברות, הטכנולוגיות שישנו לנו את העתיד ועוד.

הקורס יתקיים במהלך כל השבוע הבא, בימים א' עד ה', בתאריכים 23-19 לאפריל, בין השעות: 16:00 ל-18:00.

למיזם שותפות העמותות: כנפיים של קרמבו, תובנות בחינוך, חינוך לפסגות, אופנים ועמותת ספרי מפתח.

המרכז לצמיחה פיננסית, מבית בנק הפועלים, הינו מיזם חברתי ראשון מסוגו וייחודי לקידום החינוך הפיננסי בישראל, לפרטיים ולבעלי עסקים, שהגיע למעל מיליון לומדים בפחות משנתיים של פעילות. המרכז מוביל את תחום החינוך הפיננסי בישראל באמצעות כלים דיגיטליים מתקדמים בעברית ובערבית, קורסי אונליין, הרצאות פרונטאליות, משחקים ועוד. פעילות המרכז מונגשת בחינם ובפריסה ארצית לכלל הציבור, ומתפרשת על פני כל האוכלוסיות והמגזרים.

תכליתו של המרכז לשמש בית של ידע וכלים פיננסיים ומשיקים לפיננסיים לכל מי שמעוניין לשפר את התנהלותו הכלכלית. הצלחה בתחום הפיננסי היא לא עניין של מזל או של כישרון מולד, אלא תוצאה ישירה של החלטות טובות שקיבלנו במהלך הדרך. השאלה הבאה, כמובן, היא איך נדע לקבל החלטות טובות? ובכן, אנחנו מקבלים החלטות פיננסיות טובות כשיש לנו את הידע והכישורים הדרושים לכך - ובדיוק בשביל זה המרכז כאן.

ההדרכות ותכני הלימוד של המרכז עוסקים בתחומים פיננסיים מגוונים ומיועדים לכלל הציבור, לאנשים פרטיים, עצמאים ובעלי עסקים, בהתאמה לכל שלבי החיים. המרכז מנגיש את התכנים באתר למידה חדשני וידידותי ובאמצעות הדרכות פרונטליות של מיטב המרצים, המתקיימות בחינם ובפריסה ארצית. המרכז מציע גם לציבור הרחב סדנאות פרונטליות חינמיות במגוון נושאים פיננסיים, כגון כלים לתכנון הפנסיה, משכנתאות, היכרות עם שוק ההון, צעדים ראשונים בניהול עסק, יסודות בכלכלת המשפחה, הצבת גבולות פיננסיים לילדים ועוד.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   מנכ'ל 'רב בריח' עידן זו-ארץ הודיע על...
*   ההר הוליד גור(י) 'סודהסטרים' הכריזה...
*   משבר נגיף הקורונה ממשיך לייצר משברים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים