בעל מסרב לקיים את חג פסח כהלכתו ולשמור על כשרות. האישה מבקשת סיוע מבית הדין הרבני

שלום שלום ואין שלום. הבעל ממש מצא את זמן קורונה כדי להציק לאשתו. בבית השומר על כשרות הוא מסרב לקנות מוצרים כשרים לפסח ומחליט לא לקיים את ליל הסדר כהלכתו. אשתו פנתה לעו'ד גיא אופיר ולאחר החג תגיש תביעת גירושין ותדרוש את מלוא דמי הכתובה המגיעים לה

פורסם ב: 07/04/2020 15:41

C:UsersרוניתDesktopעו'ד גיא אופיר. צילום יח'צ.jpg
בני זוג תושבי הצפון, שרק לפני מספר חודשים החלו בהליכי גירושין לאחר שהבעל סירב להקים סוכה בחג סוכות והחל לקנות מוצרים לא כשרים לביתם, עלולים למצוא את עצמם בקרוב שוב על מדרגות הרבנות .

רק לפני מספר שבועות השניים סיכמו על שלום בית אך התוצאה היא שאין שלום ביניהם ובבית אין כשרות בגללו .שוב פנתה האישה לעו'ד גיא אופיר , מומחה לדיני משפחה וירושה, בבקשה להגיש פעם נוספת תביעה לגירושין בביה'ד הרבני האזורי בחיפה ,בשל סירובו של הבעל לקיים את חג פסח כהלכתו ולשמור על כשרות.

בא כוחה של האישה עו'ד גיא אופיר אמר: 'הבעל, חזר בו מהסיכומים שהושגו בהסדר לשלום בית רק לפני חודשים ספורים ושבו התחייב לכבד את רעייתו וילדיו המקפידים לשמור על כשרות .מסיבות בלתי ברורות הוא החליט שלא לקיים את ליל הסדר כהלכתו וחזר לרכוש מוצרים לא כשרים לבית.

הבעל פוגע בכך באישה ובילדים שהקפידו לאורך כל השנים לשמור על כשרות בבית ולקנות מוצרים כשרים. מאחר וזה המצב האישה החליטה שלא למחול יותר לבעל ולעשות מעשה ובכוונתה לפנות מיד לאחר החג לבית הדין הרבני האזורי בחיפה ולחדש ולמעשה לרענן את תביעת הגירושין ובכוונתה אף לדרוש מבעלה את מלוא דמי כתובתה בסך 2,000,000 ש'ח לנוכח הניכור שמגלה הבעל כלפיה וכלפי הילדים.
צר לאישה על כך שדווקא בתקופה לא פשוטה זו שעוברת על עם ישראל כולו בשל משבר הקורונה והרצון לשמור מכל משמר על לכידות המשפחה הגרעינית, מחליט הבעל לפגוע ברגשותיה וברגשות ילדיהם'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   ההר הוליד גור(י) 'סודהסטרים' הכריזה...
*   משבר נגיף הקורונה ממשיך לייצר משברים...
*   גלריית האמנים של קניון עופר רמת אביב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים