גילה אלמגור מגדולות השחקניות בפנייה נרגשת לחברה הישראלית ממרפסת ביתה. כתב: מיכאל שמייצר. צילום: בן חורין אלכסנדרוביץ יח'צ

ארגון 'לתת' ו'הקרן לידידות' במבצע חירום לאומי - להנגיש מזון וציוד היגייני ל-15,000 קשישים נזקקים בני 75 ומעלה במטרה שכמה שיותר מהם יוכלו להישאר בביתם ולהפחית למינימום את המגע שלהם עם הקהילה

פורסם ב: 06/04/2020 02:51

גילה אלמגור במרפסת ביתה למען 'לתת'. צילום: בן חורין אלכסנדרוביץ' יח'צ
כחלק מקמפיין לתת - 'עזרו לקשישים נזקקים' לנוכח העובדה שהגיעו בשבוע האחרון אלפי פניות מצד קשישים הנמצאים במצוקה וזקוקים לסיוע במזון ואינם יכולים לצאת מביתם.

'הצלחה במשימה זו, כשאנחנו על סף מצב חירום לאומי, עשויה לצמצם את התחלואה בקרב הקשישים, ותסייע לנו להרוויח זמן יקר ואקוטי, במרוץ לבלום את התפשטות המגפה ולהימנע מתרחיש של קריסת מערכת הבריאות. חבילות סיוע החירום הכוללות מזון (מותאם לקשישים, באישור משרד הבריאות) ומוצרים נלווים מתחום ההיגיינה (אלכו-ג'ל, מגבונים, סבון נוזלי, כפפות), יחולקו השבוע ישירות לבתי הקשישים על ידי מתנדבים עד ערב החג וכן יתבצעו חלוקות נוספות בחודשיים הקרובים, על מנת שהסיוע יספיק ל-90 יום. החבילות נארזות בבסיס מרכז ציוד ולחימה של צה"ל בצריפין ובמקביל מופעל מוקד טלפוני וקו-חם לשם מתן מענה לפניות של קהל היעד, מיפוי וסיוע.

יש לנו צו 8 אזרחי, לסייע למדינה ולחברה הישראלית בשעת משבר הקורונה, ולדאוג שהאוכלוסיות הפגיעות והרגישות ביותר -הקשישים הנזקקים, הסבים והסבתות של כולנו - יקבלו מענה לצרכיהם הבסיסיים ויוכלו להישאר בביתם ולא להסתכם בתחלואה של נגיף הקורונה. דווקא במצב חירום, לצד המגבלות על התקהלות וההנחיות לבידוד, זוהי שעתם היפה של אלפי מתנדבים, אזרחים, קרנות וחברות – שמממשים את ערכי הסולידריות והערבות ההדדית ותורמים לחוסן של החברה הישראלית'.

לתרומת חבילת סיוע חירום, היכנסו לאתר 'לתת ':

www.latet.org.il

או התקשרו 6833*. ואפשר גם ב-PayBox
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   מנכ'ל 'רב בריח' עידן זו-ארץ הודיע על...
*   ההר הוליד גור(י) 'סודהסטרים' הכריזה...
*   משבר נגיף הקורונה ממשיך לייצר משברים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים