עו'ד הולי שוורץ מוצאת שיש לה עכשיו הרבה הול (בבית) והרבה הול(י) (חור) בכל הקשור לפגישות עם לקוחותיה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: מוניקה פינץ

עורכת הדין סא'ל (מיל) הולי שוורץ תושבת חיפה שבה גם פועל המשרד שלה, עובדת בימים אלה מביתה. 'בזמנים רגילים אני מקיימת פגישות עם לקוחות גם באזור מרכז הארץ, ומייצגת חיילים ומשרתי קבע בבתי הדין הצבאיים בכל הארץ'. בימים אלה היא יכולה רק להיזכר בכך...

פורסם ב: 05/04/2020 17:07

עו'ד הולי שוורץ . צילום: מוניקה פינץ
עו'ד הולי שוורץ אומרת : 'אני מוצאת את עידן הקורונה מאתגר במיוחד בהתחשב בקהל היעד שלי. החיילים ומשרתי הקבע הם אוכלוסיה שממילא זמנה קצוב ותלוי בלוח הזמנים המוכתב ע'י המפקדים. אני מודעת לכך ומתאימה את עצמי כמובן. בימים אלה, האתגר גדול פי כמה, כי גם הקורונה מכתיבה אילוצים משלה. יחד עם זאת, אוכלוסיית המשרתים לא מוותרת במקרים המתאימים על קבלת יעוץ משפטי לפני חקירה או לפני פעולה או פניה לרשויות הצבא בנושא התאמת פרופיל רפואי למשל. הכל תוך שכולם נעזרים באמצעים הטכנולוגיים שעומדים לרשותנו כיום'.

סא'ל (מיל) עו'ד הולי שוורץ, שירתה למעלה מ-20 שנה בפרקליטות הצבאית, בתפקידים בכירים בתביעה הצבאית ובייעוץ המשפטי, ביניהם בתפקיד פרקליטת פיקוד צפון וחיל הים. היא בעלת ניסיון עשיר והכרות מעמיקה ומקיפה עם מערכת המשפט הצבאית, מתמחה בייצוג ובליווי אישי של חיילים, משרתי קבע ובני משפחותיהם בהליכים פליליים בבתי הדין הצבאיים, יצוג בהליכים משמעתיים ומנהליים החל בשלב החקירה, כולל ייצוג בהליכי מעצר וכלה בניהול המשפט.

להולי שוורץ יש נסיון מוכח גם בייעוץ לנפגעי עבירה. בנוסף לכך היא שימשה כנציגת ציבור בוועדה למתן היתרים או פטורים המתכנסת לפי 'חוק הצינון' ולמי שלא מבין במה מדובר הרי שזהו חוק שירות המדינה (הגבלות לאחר פרישה) התשכ'ט-1969) כלומר 50 שנה מאז חוקקו אותו. היא גם כיהנה ככמזכירת הוועדה לאישור עורכי דין הרשאים לשמש כסנגורים בבתי הדין הצבאיים, הפועלת מכוח חוק השיפוט הצבאי. היא לא יכולה שלא להתגעגע לחיים שהיו לה לפני עידן הקורונה ולקוות שיחלפו מהר מן העולם.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   מחקר חדש שנערך במכללה האקדמית צפת...
*   עיריית חיפה מגבירה את האכיפה והפיקוח...
*   הרמטכ'ל רב אלוף אביב כוכבי היה אתמול...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים