עו'ד אלי דורון טיקוצקי ממשרד עו'ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס ועמית גרוס: 'זוהי פניה אישית לפעול, לפני שיהיה מאוחר'. צילום: רונית קיטאי

'כפי שכולנו מבינים המשבר הכלכלי עקב הקורונה כבר כאן, ולצערנו התוצאה הישירה הנה אפקט דומינו של חברות הנכנסות לקשיים ולמצבי חדלות פירעון . אנחנו כאן כדי לעזור לכם לעצור את כדור השלג הזה רגע לפני ולסייע בהתמודדות עם המשבר'

פורסם ב: 03/04/2020 16:24

עו'ד אלי דורון ורעייתו. צילום : רונית קיטאי
מחלקת חדלות הפירעון ביחד עם החברה הכלכלית של הפירמה, מעניקה יעוץ וליווי לחברות למניעת כניסה למשבר או בליווי בהתמודדות בתקופת משבר לרבות, ליווי בהתמודדות מול קושי תזרימי של העסק או החברה, בדרכים שונות ומיוחדות שאנו מנוסים בהם. השתחררות מחוזים מכבידים, כמו חוזי שכירות או חוזי שירות. ומתן יעוץ עסקי לצמצום עלויות וייעול המנגנון הקיים ותהליכי הבראה.

כבעלי ניסיון של עשרות שנים בליווי תהליכי שיקום , הבראה כולל מהגדולים במשק בתחום חדלות הפירעון, נוכחנו כי יש דרכים שונות להתמודד עם משבר. המקצועיות והניסיון שברשותנו יכולים להיות הגורם המכריע בין מצב של קריסה למצב של בלימת משבר והמשך פעילות והבראה.
הצוות שלנו המורכב מעורכי דין, רואי חשבון וכלכלנים, מומחים בליווי לפתרון לקושי תזרימי או מימוני מול בנקים וגורמים אחרים, וכן מול רשויות המיסים.

למשרדינו ניסיון רב בבצוע הסדרים לחברות במשבר ואף במידת הצורך יודעים לתת מענה לאיתור משקיעים לפי הצורך, לרבות ביצוע התאמות והליכים משפטיים בכל הנוגע לדיני עבודה ותעסוקת עובדים.יודגש כי התייעצות עם גורם מומחה ונקיטת פעולות אקטיביות מהוות הגנה על המנהלים אם חס וחלילה החברה תיכנס להליכי חדלות פירעון, וזאת בהתאם לחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי.

חשוב לנו לסייע לכם דווקא בתקופה קשה זו ואנו עומדים לרשותכם בכל עזרה, בכל סיוע ולכל עצה, שיכולה לעזור לכם.
לרשותך עומד טלפון חירום לכל פניה ולכל צורך 03-6109100. נוסף לכך מצורפים למטה פרטי המייל האישיים שלנו, לכל התייעצות.

כיצד לפעול כשהעסק מתדרדר בגלל הקורונה? קורונה כעילה לשחרור מהתקשרות חוזית מחייבת.מוקד חירום למתן ייעוץ וליווי משפטי , שירותים משפטיים מרחוק. ליווי ועריכת הסכמים מרחוק.תביעת אבדן רווחים בגין נזקי קורונה.אנחנו כאן בשביל לתת מענה באופן אישי יחד עם צוות השותפים והמומחים בנושאים השונים.

אצלנו לא נעצר. מתעוררות הרבה סוגיות משפטיות המחייבות מענה 24/7 - חדלות פרעון, מס, ביטול הסכמים , סכסוכים בין שותפים.עם ישראל חי. ובכל זאת מחכה לחזור לשיגרה בתקווה לימים טובים ובריאים לכולם בקרוב'.


ירון טיקוצקי , עו"ד
רונן קנטור, עו"ד
ד"ר שלמה נס, עו"ד רו"ח
yaron@dtkgglaw.com
rkantor@dtkgglaw.com
nass@dtkgg.comאלי דורון, עו"ד
עמית גרוס, עו"ד
שי גליקמן, עו"ד
eli-doron@dtkgglaw.com
agross@dtkgglaw.com
shai.g@dtkgg.com
054-4251054
054-4421253
050-9941206
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   אירוע מיוחד לציון 40 שנה למונדיאל של...
*   הטכניון מקים את מרכז ה-MRI המחקרי הראשון...
*   ליאור רז מצטרף למשפחת OMEGA וישמש כשגריר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים