בכירי רשת קפה 'גרג' ו'ביגה' בשיתוף מכבי FOX תל אביב ועמותת 'אחים לסמל' מחלקים מארזי מזון לחג פסח. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אסף לוי

הם חברו יחד למען קשישים, ניצולי שואה ונזקקים לחלוקת מארזי מזון לחג הפסח. יאיר מלכה, שמעון מזרחי,דורון גמצ'י

פורסם ב: 02/04/2020 09:52

מימין לשמאל: יריב גניש ושמעון מזרחי. צילום: אסף לוי
במסגרת זו חלקו מאות מארזי מזון וביניהם חולקו מגוון מאפים מתוקים ומלוחים ללא גלוטן, שיוצרו במפעל ביגה המתאימים, לחג הפסח בעלות של עשרות אלפי שקלים.

יאיר מלכה מנכ'ל ומבעלי רשתות 'גרג' ו'ביגה': 'כחברה מובילה בתחום בתי הקפה בישראל חרטנו על דגלנו את ערך המעורבות חברתית כערך מרכזי, ופועלים מתוך הקהילה ולמענה לאורך כל השנה. בימים קשים ומאתגרים אילו חשוב לנו לעזור יותר מתמיד, בעיקר עבור הקשישים והאוכלוסייה המבוגרת שבזכותם יש לנו את מדינת ישראל.

בנוסף אנו שמחים להירתם ולסייע גם לבתי חולים ולגופים נוספים ורואים בכך מטרה נעלה ונעשה ככל שביכולתנו לתמוך ולסייע להם בימי הקורונה.זוהי פעילות חשובה ומשמעותית עבורנו. אנו מאחלים ללקוחותינו, לעם ישראל ולקשישים: חג פסח שמח, בריאות לכל עם ישראל וחזרה מהירה לשגרה. אנו מודים לעובדים שלנו על ההירתמות למען פעילות חשובה מעין זו. הראויה למלוא ההערכה ותרומתם למען הקהילה'.

יו'ר מועדון הכדורסל מכבי תל אביב שמעון מזרחי: 'אני מאוד נרגש, שמח ומודה לרשת קפה גרג וביגה , שנרתמו למען הקשישים וניצולי השואה בישראל". לדבריו: "בתקופה זו חשוב כפליים לחשוב על הזולת בימי מגפת הקורונה ולפני חג הפסח'.

לדברי דורון גמצ'י סמנכ'ל שיווק וקשרי קהילה במכבי תל אביב : 'בהמשך למסורת של שנים בהם רשתות קפה גרג וביגה שותפות שלנו למהלכים של תרומה לקהילה גם בימים מאתגרים שאנו חווים הם נרתמו להוביל את מהלך חלוקת הסלים לחג לקשישים. מועדון הכדורסל מכבי תל אביב , מודה לקפה גרג וביגה על הנתינה ברוחב לב'.
מימין לשמאל: יריב גניש ודורון ג'מצ'י . צילום: אסף לוי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   מנכ'ל 'רב בריח' עידן זו-ארץ הודיע על...
*   ההר הוליד גור(י) 'סודהסטרים' הכריזה...
*   משבר נגיף הקורונה ממשיך לייצר משברים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים