הם הכירו במעבדת הקורונה של 'כללית' והתחתנו. מספר שעות לפני החתונה הפתיעו אותם בעבודה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוד חורש

צוות המעבדה המחוזית של 'כללית' ערך מסיבת הפתעה לעובד מעבדת הקורונה ערב חתונתו. כאשר שפיטר קצ'קר הגיע למשמרת שלו במעבדת הקורונה של כללית בנשר, שעות מספר לפני טקס חתונתו, הוא לא תיאר לעצמו איזו הפתעה ממתינה לו. לא רק מבחנות לבדיקת קורונה ומדי מיגון המתינו לו, אלא מסדרון מקושט בבלונים

פורסם ב: 29/03/2020 15:52

חתונה במעבדה המחוזית. צילום: דוד חורש
כלתו והוריה שיחד עם צוות המעבדה ערכו לזוג הצעיר מסיבת הפתעה והצליחו לשמחם, על אף הנסיבות הקשות.הכל החל כשפיטר ובחירת לבו, אורית זמיר תכננו להינשא בתחילת אפריל, אך החליטו להקדים את מועד הטקס בשל מחלתה הקשה של אם הכלה.

פיטר למוד הקרבות עוד כטנקיסט במלחמת לבנון השניה, עובד כרגיל במעבדה המיקרוביולוגית הפועלת במסגרת במעבדה המחוזית של 'כללית' בחיפה וגליל מערבי (שממקומת בנשר). כאשר הוחלט להקים במקום מעבדה לבדיקות קורונה, הוא היה מהראשונים להתייצב למשימה ומתחילת השבוע הוא מבצע במיומנות, מבוקר עד ערב, את השלב הראשון של הבדיקה כשהוא ממוגן לחלוטין.

את אורית זוגתו הכיר בין כתלי המעבדה, בעת שעשתה שם סטאג' במסגרת לימודי מדעי המעבדה הרפואית במכללת צפת. כשנודע למנהלות שלו ד'ר מירה ברק מנהלת המעבדה המחוזית וד'ר שפרה קן דרור מנהלת המעבדה המיקרוביולוגית והקורונה שהחתונה הוקדמה, הן ביקשו ממנו שיצא לחופשה לפחות ביום נישואיו. פיטר סירב בכל תוקף לצאת לחופשה אפילו לא ביום נישואיו וגם סירב לקחת חופשה למספר שעות.

הוא הודיע שיעבוד עד חמש אחר הצהרים ואחר כך יש לו זמן להתחתן. חבריו לעבודה במעבדת כללית החליטו שמגיעה לזוג הצעיר חגיגה וחייבים לשמחם. הורי החתן והכלה הוזמנו בחשאי לתחילת משמרת, המקום קושט בבלונים והוכנה עוגת חתן- כלה. הוקפדו כללי המרחק בין החוגגים וכמובן נשמר מספר קטן של משתתפים, אך האוירה המיוחדת וההרגשה שהחברים רוצים לשמחם, על אף הקורונה הפתיעה את פיטר זוגתו ומשפחתו וחממה את לבם.

מספר שעות לאחר מכן נערכה החתונה המרגשת כשהאם הובאה מבית החולים לגליל בנהריה במסגרת אמבולנס המשאלות ובאופן סמלי מד'א, שמביא לפיטר דגימות דם בבוקר, איפשר לאם הכלה להשתתף בחתונת בתה בערב. ירח הדבש נערך גם הוא בין כתלי המעבדה כאשר פיטר התייצב בבוקר שלמחרת חתונתו במעבדת הקורונה, החליף את חליפת החתן במדי המיגון והחל בביצוע הבדיקות החשובות.
חתונה במעבדה המחוזית.צילום: דוד חורש

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   ד'ר יובל פריפלד רופא בכיר במחלקה האורולוגית...
*   לראשונה בצפון: המרפאה שמטפלת במתקפה...
*   נבחרו העובדים המצטיינים לשנת 2019 של...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים