במרכז הרפואי בני ציון נפתח חדר מיון ביולוגי נפרד המיוחד לחשודים בנגיף הקורונה. צילום: גדי נס דוברות בי'ח בני ציון

בנוסף לכך הוקם מתחם מבודד שבו יטופלו חולים במצב בינוני ומונשמים וניתן שם גם ליילד ולנתח . מה כולל מתחם חדר המיון הנפרד?

פורסם ב: 27/03/2020 15:42

צילום :גדי נס דוברות בי'ח בני ציון
מתחם חדר המיון הנפרד כולל 12 מיטות ו-20 עמדות ישיבה לקבלת חולים חשודים לנגיף הקורונה והוא נפתח במרכז הרפואי בני ציון באוהל מיוחד ברחבת חניון הרופאים בסמוך למתחם המבודד החדש, כך שההגעה למיון היא בכניסה נפרדת מחדר המיון הרגיל.

מהמרכז הרפואי 'בני ציון' נמסר כי את חדר המיון הביולוגי תנהל מנהלת המחלקה לרפואה דחופה - מיון בביה'ח, ד'ר מרב סלוטקי וכי הצוות שיעבוד במתחם הוא צוות ייעודי מתוך צוות חדר המיון.

במתחם המבודד לחולי קורונה במצב בינוני וקשה - מונשמים, ניתן יהיה גם ליילד ולנתח. המתחם מנוהל ע'י ד'ר אנה סולופוב.בנוסף, בבניין נפרד - צ'ייס, נפתחה כבר לפני כשבועיים, מחלקה המיועדת לחולי קורונה במצב קל. מחלקה זו מנוהלת ע'י ד'ר גיל מאייר .

שלושת המתחמים המיוחדים לטיפול בחולי קורונה במרכז הרפואי, הוקמו והוכשרו תוך זמן קצר בסיוע צוותים לוגיסטיים, מנהלתיים בסיוע ובפיקוח של הצוות הרפואי בביה'ח.

מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן הודיע על מינוי מיוחד של ד'ר ניזאר ג'ריס סגן מנהל מחלקת פנימית ב' לתפקיד עוזר מנכ'ל ביה'ח שיהיה אחראי מתוקף תפקידו על מערך שיבוץ כוח אדם. סמנכ'ל המרכז הרפואי ד'ר דני שטיינברג משמש כראש המערך לשעת חירום בביה'ח.

מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן: 'עם פתיחתם של המיון הביולוגי והמחלקה המיוחדת לטיפול חולי קורונה במצב בינוני וקשה - מונשמים בנוסף למחלקה לחולים קלים שנפתחה לפני כשבועיים, השלמנו את פתיחתם של שלושה מתחמים ייעודיים ואנו ערוכים לקליטתם של חולי קורונה. אני מודה לכל הצוותים בביה"ח על התגייסותם ועבודתם המסורה. כעת, מאושפזים בביה"ח 5 חולי קורונה מתוכם 4 במצב קל ואחד במצב קשה'.
 
שבת שלום
גדי נס
דובר המרכז הרפואי בני ציון
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   חוקרים בפקולטה לרפואה ע'ש רפפורט בטכניון:...
*   במהלך ישיבת הנהלת 'כללית' במחוז חיפה...
*   שני רופאים בכירים חדשים הצטרפו למחלקה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים