קבוצת אמסלם טורס, מדווחת כי מבצע החילוץ של 317 הנוסעים הישראלים ששהו באזור דלהי בהודו, התקדם בהצלחה רבה

הנוסעים הישראליים עושים את דרכם כעת ארצה.כאמור, אמסלם טורס חכרה מטוס לצורך המשימה- טיסת Air India מספר 139 מניו דלהי לתל אביב אשר תמריא בשעה 15:30 שעון הודו (12:30 שעון ישראל) וצפויה לנחות בשעה - 20:25 בישראל.

פורסם ב: 26/03/2020 13:26

אמסלם טורס הובילה מבצע חילוץ ישראלים מדלהי הודו בשל משבר הקורונה. צילום: אמסלם טורס
וזאת בנוסף לטיסות המיוחדות שהוציאה קבוצת אמסלם מקוסקו בפרו וברזיל.בשל משבר הקורונה העולמי, הוטל עוצר מלא על הודו ועל גבולותיה האוויריים. באין יוצא ואין נכנס חל איסור מוחלט על אזרחים לצאת מהבתים במשך שלושה שבועות, עובדה מאתגרת אשר השליכה על תהליך החילוץ. לאור זאת ניהלה הקבוצה תהליכים מורכבים בתיאום שגריר ישראל בהודו מר רון מלכא וצוותו המסור וכן בסיוע צמוד של הצבא, המשטרה וגורמים ממשלתיים בהודו. קבוצת אמסלם דאגה להעמיד ביוזמתה צי הסעות לאיסוף ישיר ופרטני של כל 317 נוסעי הטיסה השוהים בכתובות ובאזורים שונים ברחבי דלהי, על מנת להבטיח את ביטחונם והגעתם לשדה הבינלאומי בצורה חלקה וללא תקלות.

יעקב אמסלם מנכ'ל ובעלים של קבוצת אמסלם טורס, מסר כי 'הפעלנו מבצע אדיר ומערך לוגיסטי מסועף להבטחת ביטחונם של כל נוסעי הטיסה בליווי משטרתי וצבאי, כשאנו נישא בעלויות הכרוכות בחילוץ הקרקעי. הדבר הצריך ניהול אופרציה שלמה למיפוי המידע, בניית מסלולים מיוחדים לצד הנפקת אישורים מנהלתיים במטרה לעמוד בלוחות הזמנים בצורה המיטבית. אנו נרגשים מהצלחתו של מבצע זה, עבורנו העלאת החיוך על פניהם של אלפי לקוחות שחילצנו בשבועות האחרונים ומשפחותיהם, הוא הסיפוק הגדול ביותר שיש'.

(מארי מיכאלי)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   קוראי מגזין התיירות המוביל בעולם...
*   במהלך יולי- אוגוסט 2020 החניה בחינם...
*   שר התיירות החדש אסף זמיר ערך את הסיור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים